×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
3. maijs, 2016
Drukāt

Lai tiktu Kaimiņa partijā, veidojas rinda (42)

Foto Karīna MiezājaFoto Karīna Miezāja

Pašlaik Lielajā Ģildē norisinās Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa topošās partijas “Kam pieder valsts” (“KPV”) dibināšanas kongress. Jau stundu pirms pulksten 14:00 noteiktā pasākuma sākuma pie Lielās Ģildes pulcējās liels skaits topošās partijas dibinātāju.

Viņu vidū dažāda gada gājuma ļaudis. Salīdzinoši ar citu politisko spēku dibināšanas reizēm ir vairāk jauniešu un cilvēku ekonomiski aktīvajā vecumā. Tostarp arī ļaudis, kas īpaši uz šo pasākumu ieradušies no savām darba un mītnes vietām Lielbritānijā un citur ārvalstīs. Daži ieradušies arī ar ziediem un dāvanām, bet sastopami arī pretinieki. Pie Lielās ģildes ieejas bļaustījās politiskais skandālists Sigurds Graudiņš, vainojot Kaimiņu “genderisma atbalstīšanā” un iesaistījās vārdu apmaiņās ar viņa atbalstītājiem.

Pirms pasākuma sākuma partijas dibinātāji stāv garā rindā, lai piereģistrētos pie notāra un samaksātu dalības naudu 20 eiro apmērā. Stundas laikā parakstījušies pie 200 cilvēki un vēl vismaz tikpat stāv rindā. Tādēļ “KPV” veidotājiem ir labas izredzes īstenot nosprausto mērķi – jau dibināšanā savākt 500 biedru, kas saskaņā ar jaunākajiem likuma grozījumiem ir nepieciešamais minimums politiskā spēka dalībai Saeimas vēlēšanās.

Nebūtu Kaimiņš tad es neko vispār nesaprastu, kas politikā notiek. Redzu, ka veci cilvēki dievina Lembergu, jo saņem atbalstu no Ventspils domes. Bet viņi pat nepamana, ka nozog viņš trīsreiz vairāk nekā piešķir pensionāriem. Ja sadalītu visu, ko nozadzis Lembergs, Godmanis un Šlesers, tad mēs Latvijā dzīvotu ne sliktāk kā Zviedrijā. Diemžēl mēs vienkārši fiziski vairs neko nevaram ietekmēt, bet ja mēs celtos un mēģinātu tad varbūt kautkas nedaudz mainītos. Jāpanāk lai atlaiž Saeimu un tad jāmēģina no nulles kaut ko sākt. Varbūt izdosies. Nedrīkst sēdēt ar rokām klēpī un čīkstēt, ka vis ir slikti. Nekas nemainīsies, ja paši necelsimies kājās un nesāksim rīkoties. Man ir kauns, liels kauns kā valsti apzog joprojām. It kā esam atguvuši neatkarību, bet daudzējādā ziņā palikuši turpat kur pirms 30 gadiem. Varbūt Kaimiņš neuzmetīs un tiešām darīs kaut ko labu un centīsies,” uzskata “KPV”atbalstītājs Elvijs (28), kurš ikdienā dzīvo un strādā Zviedrijā, kokapstrādes jomā.

Dibināšanas kongresa sākumā reģistrējušies 385 dibinātāji. Pasākuma dalībnieku rindās manāmi arī cilvēki, kuru iepriekšējā darbība bijusi vai joprojām ir saistīta ar citām politiskajām partijām. Piemēram Valdis Felsbergs no Zaļās partijas, Ilmārs Briedis, kas darbojies “Vienotībā” un “Saskaņā”, kā arī partijas “No sirds Latvijai!” Saeimas frakcijas deputāts Ringolds Balodis. “Es esmu šeit ieradies tikai kā interesents un novērotājs, kurš vēlējās būt klāt šajā pasākumā. Uz jautājumu vai viņš plāno pievienoties “KPV” rindām Balodis atbildēja: “Nesteigsimies noteikumiem pa priekšu. Esmu šeit ieradies tikai kā novērotājs un interesents, kas vēlējās būt klāt šajā pasākumā. Tam nesekos nekāda rīcība tūlīt un tagad!”.

Par Kaimiņa padomdevēju dēvētais Atis Zakatistovs paskaidroja: “Esam lietas kursā, ka šeit ir arī citu partiju biedri. Ar to strādā mūsu notāri.”. Jautāts vai “KPV” tiks uzņemti arī cilvēki ar “politisku pagātni” viņš atbildēja: “Partijas biedru un partijas amatpersonu kandidātus vērtēs gan valde, gan ētikas komisija un viens no Ētikas kodeksā minētajiem kritērijiem ir personas iepriekšējā politiskā darbība.”

Kā ziņots, šodien Lielajā ģildē notiek Kaimiņa topošās partijas dibināšanas sapulce.

Pievienot komentāru

Komentāri (42)

 1. Armands Melnalksnis Atbildēt

  Vēl viens ākstu pašdarbības pulciņš. Tad jau labāk savākt kopā mazizglītotus sūnu ciema tipa gudreļus, pustrakas histēriķes, apdauzītus idiotus u.c. sociopātus, kuri ķēzās “Draugu” komentāros, visādus troļļus un gļēvuļus, kuri baidās savus vārdus nosaukt, vārdu sakot, visus salašņas, kas tik dāsni sakuplojuši 25 gadu laikā, – cik lieliska sanāktu apdauzīto partija!

 2. Paldies par kārtējo grābekli Kaimiņa izskatā, kāpjam virsū!

 3. Brīnišķīgi!

 4. Bet sistēma ta` nemainās ... Atbildēt

  Tiek palaists projekts, kas imitēs demokrātiju un turpinās sēt tautā ilūziju , ka nu tikai tie būs īstie tautas glābēji, kas iecels tautu saulītē… Kura partija tā jau pēc kārtas ir , kas sola , sola… Un dibinātājs , iespējams , ir profesionāls Saeimā ievilcējs …

 5. Kur var pieteikties Skriveru cilvēki?

 6. lai veicas, tie netīrie Latvijas staļļi ir jāizmēž, jāpatriec visi rotējošie

 7. Lai veicas.

 8. Esmu patiesi priecīgs!

 9. Uz priekšu,arriba,banzai! Atbildēt

  Un iemeslu tam(skat. virsrakstu),ir vairāk nekā vajadzīgs! Jo,cik ilgi gan vēl balsosim par “mazāko ļaunumu”,kam tautas labklājība nerūp?

 10. kārtīgi cilvēki, lai kādas tautības būtu, te nezākāsies.
  Kriminālie un kremļa troļļi sajūt svilumu…

  • Valdis Freimantāls KAIMIŅŠ CĪNĀS PAR ĢIMEŅU DROŠĪBU - TAS IR LIELISKI! Atbildēt

   Ari komunistu G A Ļ M A Š Ī N A S demontētājs bija aktieris Ronalds Reigans!

   Veiksmi Artusam it visā, lai demontētu, ne remontētu sarkano nezvēru pret latvisko totalitārisma perēkli, melu un divkosības purvu, kurā labi jūtās NELUSTRĒTO krokodilu suga.

   Atjaunojot likumīgos 1938. gada statūtus izvarotajā MĀMUĻĀ – Rīgas Latviešu Biedrībā, LIELAIS ARTUSS atgrieztu godu Latvijai.

   Atgrieztu ticību likumībai D Z I M T E N Ē.

   Un pārtrauktu 23 gadus ilgstošo nelikumības polāro nakti Latvijā. Izrautu slīkstošo valsti no kauna purva!

 11. zaglēni un smirdoņas spamo pilnā sparā !
  Bikses pilnas ka Kaimiņa partija sabāzīs aiz restēm ???

  • Tu tieshaam tici ka taa notiks??? Ka kaiminjsh ir iistais pravietis kas attiiriis politiskos greeciniekus un ievediis tautu labklaajiibas un paarpilniibas jaunajaa pasaulee??? Nekaadu iebildumu nav pret kaiminju, bet vai ir patiesa ticiiba vai eiforija?

 12. Lai tauta un valsts pastāvētu un attīstītos vajadzīgs spēcīgs līderis kura vadībā tiktu realizēta tāda politika ,kas nodrošina nācijas uzplaukumu .Latvijā šāda līdera nekad nav bijis,ja neskaita K.Ulmani kas bija personība un patriots tikai līdz kara bāzu līguma noslēgšanai ar asiņaino austrumu varmāku .
  Latviešiem nekad nebūs sava Mannerheima ,jo pārāk gļēvi un savstarpēji kašķīgi esam.
  Kādi Latvijas glābēji tik nav bijuši sākot ar Zigeristu,Repši un tagad Kaimiņu.

 13. Tautas naivums jāuztur Atbildēt

  Būtiski jautājumi – Kas sponsorē un kas reāli vada šo projektu ?

 14. 2016.gada 3.maijs latviešiem tagad ir svēta diena. Latvieši savā evolūcijā nolaidās līdz daunisma pakāpei. Pēc deģenerācijas seko daunisms. KPV daunu galerija šodien priecē latviešus visos Rīgas medijos. Ja deģenerācija ir tikai pakāpeniska pagrimšana un demoralizēšanās, tad daunisms ir iedzimtas plānprātības forma – psihiskā atpalicība. Tātad progress ir acīmredzams, ar ko latvieši tagad var viens otru apsveikt.Drīz dauni valdīs visā Latvijā.

  • Vari atgriezties savā krakovas ž.īdu kvartālā, neviens tevi te neaiztura, kā arī ar telegrammu šurp neatsauca !

 15. Vari uzskatīt,ka partija “Kam pieder valsts” 5% barjeru ir jau pārvarējusi! Un vaimanāt tagad varēs bezgala daudzajās padomēs un valdēs sasēdinātie koalīcijas partiju nomenklatūristi!

 16. Rotējošie un rotētāji pilnīgā panikā! Atbildēt

  Lai tiktu Kaimiņa partijā,veidojas rinda! Tā lūk! Būs beidzot īsta partija,nevis kārtējā mazskaitlīgā biznesa interešu grupa,no kurām nevienai nav pieņemami pat Eiropas Savienības valstu progresīvie nodokļi un obligātā veselības apdrošināšana!

 17. Man un Mums daudziem riebjas tas kaimiņa Ģīmis! Un nekad viņu neklausos. Pretīgi!

 18. Zatlera partija nr.2.

 19. Saulvedis atnācis! Nu tik būs, nu tik būs!

 20. Ja Graudins nebutu taa nozakajis R.Paulu, tad vel varetu saprast vina sasutumu, bet ar to parsava par striipu.

 21. izsludinam konkursu par labāko KPV tulkojumu, balvā uzņemšana partijā
  KPV- klauni, plukatas, vaimanātāji

 22. Kaut nu FRUKTIŅAM -KAIMIŅAM būtu stabīlas ,domājošas ,gudras stutes,kas neļautu iebraukt grāvī!
  Cilvēkiem tā gribas noticēt svaiga gaisa malkam. CIK VAR SKATĪTIES UZ GADIEM ILGI NEROTĒJOŠĀM SEJĀM Kas nevieš ticību .

 23. Arvids Sauleskalns Atbildēt

  Apsmējos ne pa jokam- laba humora deva- kaimiņpārtija 😀 😀 😀
  Žēl tik ka daži to caurkritušo aktieri uztver nopietni 🙁 bet neba nu muļķu trūkums uz zemītes…

  • pats tu esi caurkritis Atbildēt

   Kaimiņš ir spožs aktieris,viņu nemaz negribēja laist prom no teātra.Nemelo un neskaud.

 24. …Kam veltīgi laimību kāro tu sirds, met projām reiz cerības tumšajā kapā!…cik “gaišās partijas” nav dibinātas, cik vējā izsviesta uzticība, bet esam kur esam. Vai Saulvedis vedīs Sauli tautai vai tikai paša kabatai un sev?!!!

 25. “Ākstu partija” – tas būtu vispiemērotākais nosaukums. Nedomāju, ka šī partija pārvarēs 5 % – tu barjeru, taču kaut kādu daļu balsu tā savāks. Un balsis ies zudumā. Bet tas viss par labu Saskaņai.

 26. Super! Beidzot jaunie sasparojušies!

 27. Gribētos jau noticēt, bet pieredze rāda, ka tad ir jāpārtaisa cilvēks

 28. Elvijs (28) spriež, ka esam palikuši turpat, kur pirms 30 gadiem… njaaaa… 😀

 29. Nu vismaz kāda cerība, ka varēs balsot nākamajās vēlēšanās. Citādi – Vienotība zaudējusi jebkādu jēgu, bet par Saskaņas draugiem Zemniekiem diez kā neceļas roka balsot.

 30. Lai veicas! Turam īkšķus!

Draugiem Facebook Twitter Google+