Latvijā
Kriminālziņas

Mēģinot tikt pie naudas, aizdedzināta ēka: naktī noziegums Bolderājā0

Foto-LETA/AFP

Šonakt Stūrmaņu ielā, Rīgā, pagaidām nenoskaidrotas personas, mēģinot uzlauzt bankomātu, aizdedzinājušas divstāvu ēku, informēja Valsts policijā.

Minētās personas mēģinājušas sagriezt bankomātu, taču tas aizdedzies, kā rezultātā divstāvu ēkā izcēlās ugunsgrēks. Naudu gan no sabojātā bankomāta izdevies nozagt.

Ēkā nostrādāja signalizācija, un plkst.3.18 apsardze par notikušo paziņoja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam un Valsts policijai. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēkas pirmais stāvs 50 kvadrātmetru platībā un otrais stāvs 400 kvadrātmetru platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst.6.29.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, ierodoties notika vietā, konstatēja, ka ir sagrieztas bankomāta durvis.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 18.nodaļas – par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu. Policija patlaban skaidro personas, kuras izdarījušas noziegumu. Tāpat tiek apzināts kopējais zaudējuma apmērs.

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kuram varētu būt informācija par personām, kuras saistītas ar šo noziegumu, kā arī tos, kuru rīcībā varētu būt cita izmeklēšanā noderīga informācija. Informēt policiju iespējams pa tālruņa numuru 110 vai arī vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Bankas “Citadele” korporatīvās komunikācijas vadītāja Ieva Prauliņa aģentūrai LETA apstiprināja, ka šonakt Bolderājā, Stūrmaņu ielā, tika uzlauzts bankas “Citadele” bankomāts. “Bankomāts vairs nav izmantojams, taču tas un tajā esošie naudas līdzekļi bija apdrošināti,” viņa sacīja.

Prauliņa arī norādīja, ka banka izvērtēs jauna bankomāta uzstādīšanas iespējas Bolderājā. “Diemžēl šī ir jau otrā reize, kad Bolderājā tiek izdemolēts mūsu bankomāts. Par notikušo policija ir sākusi kriminālprocesu, un arī mēs aktīvi sadarbojamies ar policiju, lai pēc iespējas ātrāk noziegums tiktu atklāts. Aicinām arī Bolderājas iedzīvotājus ziņot policijai, ja ir kaut ko manījuši saistībā ar notikušo,” viņa teica.

LA.lv