×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Laiems Nīsons plosās spraigā trillerī

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sākot ar 17. aprīli, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt kritiķu augsti vērtēto trilleri „Nolaupītā 3” („Taken 3”). Filmā galveno lomu atveido starptautiski godalgotais aktieris Laiems Nīsons.

Asa sižeta filma „Nolaupītā 3” ir noslēdzošā daļa kino triloģijai par bijušo Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) aģentu Braienu Millu. Šoreiz Braiens atrod nogalinātu savu bijušo sievu, turklāt brīdī, kad viņš ir iegājis noslepkavotās sievietes dzīvoklī, tālumā jau ir dzirdamas policijas sirēnas. Naida pārņemts un nepatiesi apsūdzēts viņš bēg no policijas un saviem bijušajiem kolēģiem. Kārtējo reizi Millam ir jāizmanto savas īpašā aģenta prasmes, lai atklātu īstos noziedzniekus un pasargātu vienīgo tuvo cilvēku, kurš vēl ir palicis dzīvs – savu meitu.

Laiems Nīsons, kurš neapšaubāmi ir viens no talantīgākajiem asa sižeta kino stāstu aktieriem, pēdējā laikā aktīvi ir iesaistījies asa sižeta kino atbalstīšanā, norādot, ka pieņēmums, ka vardarbībai filmās ir saistība ar ikdienā sastopamajiem uzbrukumiem, ir muļķīgs. „Es uzaugu skatoties kovboju filmas, šaudoties ar pistoles formā sakļautiem pirkstiem un bļaustoties „Tu esi beigts!”. Taču es nekļuvu par slepkavu,” uzsver aktieris. „Tādi varoņi kā Braiens Mills atriebes vadīti darbojas ar ieročiem, taču tā ir tikai fantāzija. Manuprāt, vienīgais, ko asa sižeta kino spēj paveikt, tas cilvēkiem lieliski palīdz atslēgties no ikdienas stresa.”

Trillerī „Nolaupītā 3” Laiema Nīsona kolēģi uz ekrāna ir tādas talantīgas kino personības kā aktieri Forests Vitakers, Megija Greisa un Femke Jensena. Filmas scenārists un producents ir ievērojamais franču režisors un producents Liks Besons.

Filmas reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+