×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. aprīlis, 2013
Drukāt

Laika nosišanai


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Reklāmās izmantojot filmas autoru iepriekšējos sasniegumus – komēdijas “Teds” un “Neciešamie bosi” –, ar divu mēnešu nokavēšanos Latvijā nonākusi kārtējā pajēlā amerikāņu komēdija “Identitātes zagle”, kas pretēji fantastiskajiem ieņēmumiem nav izpelnījusies nekādu kinokritiķu žēlastību.


 

Sendijs Patersons ir izveidojis veiksmīgu karjeru, taču viena nejauši pieļauta kļūda padara viņu par Diānas upuri. Šī milzu izmēru sieviete, uzdevusies telefonsarunā par labdari, izmanto viņa personiskos datus, lai iegūtu kredītkarti, ko tērēt pēc sirds patikas. Kad Sendijs gandrīz noģībst, ieraudzīdams sava konta izdrukas, un pēc tikšanās ar policiju saprot, ka likuma aizstāvji nemaz negrasās meklēt vaininieku, viņš dodas uzmeklēt cilvēku, kas gandrīz sagandējis viņa dzīvi, bet tikšanās ar Diānu, kā arī kopīgi pieredzētais ne vien liek noplakt pareizā amerikāņa dusmām, bet pat atkausē viņa sirdi.

Ne velti komēdija “Identitātes zagle” ļauj vilkt paralēles ar Toda Filipsa filmām “Paspēt laikā” un “Paģiru” sēriju, jo scenārists Kreigs Meizins domājis gan “Paģiru”, gan “Šausmenīšu” sižetiskos notikumus, nepiemirstot iepauzēt darbību tajos brīžos, kad skatītāji nespēs novaldīt smieklus. “Identitātes zagle” gan smieklus nav pelnījusi, jo amerikāņu publikas mīlules Melisas Makārtijas zemjostas jociņi un Džeisona Beitmena nepārliecinošā darbošanās izsauc vien žēlumu, kārtējo reizi apliecinot, ka naudas vārdā abi atdevušies bezgaumīgai un triviālai komercijai gandrīz divu stundu garumā, par ko atbildīgs Sets Gordons.

 

UZZIŅA:

“Identitātes zagle”/”Identity Thief”

ASV, 2013.

Režisors: Sets Gordons

Lomās: Melisa Makārtija, Džeisons Beitmens, Džons Vabro, Amanda Pīta

No 26. aprīļa “Kino Citadele”, “Cinamon”, “Multikino”

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+