×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Laika prognoze šai nedēļai: priecēs siltāks un sausāks laiks

Foto: LETAFoto: LETA

Plaukstoši koku zari.

Aprīļa otrā nedēļa priecēs Latvijas iedzīvotājus, dāvājot vairāk saules, līdz ar to siltāku un pavasarīgāku laiku, liecina gismeteo.lv laika prognozes.

Otrdienas rīts lielākajā daļā Latvijas – arī Rīgā un Valmierā – būs apmācies, bet bez nokrišņiem. Rīta pusē saules stari apspīd ventspilniekus un Daugavpils iedzīvotājus. Tomēr pēcpusdienā debesīs parādīsies arvien vairāk mākoņu, kas vakarā var atnest nelielu lietu Daugavpilī, Valmierā un Alūksnē. Pa dienu pūtīs dienvidu – dienvidrietumu vējš līdz 6 metriem sekundē. Dienas laikā gaisa temperatūra iesils Rīgā, Valmierā un Daugavpilī līdz +9…+10 grādiem, Kurzemes jūrmalā līdz +5 grādiem.

Turpmākajās dienās termometra stabiņš dienas laikā pakāpsies arvien augstāk. Trešdienas naktī gaisa temperatūra zem nulles atzīmes noslīdēs vairs tikai Alūksnes pusē, bet pārējā Latvijas daļā pieturēsies +1…+4 grādu robežās. Rīts un diena būs saulaina visā Latvijā. Pūtīs mainīga virziena vējš, kas pa dienu pieņemsies spēkā no 4 līdz 9 metriem sekundē. Dienas laikā gaiss iesils Ventspilī līdz +6 grādiem, Rīgā +7 grādiem, Valmierā un Alūksnē +9 grādiem, bet Daugavpilī līdz pat +13 grādiem. Temperatūras stabiņš vakarā fiksēs +3…+4 grādus. Nokrišņi trešdien nav gaidāmi.

Ceturtdienas rīts arvien būs saulains un bez mākoņiem Alūksnē, Daugavpilī, Ventspilī. Rīgā un Valmierā rīta saules stariem nāksies spraukties starp mākoņiem, kas dienas laikā līdz vakaram tikai palielinās savu klātbūtni galvaspilsētā, Valmierā un Daugavpilī. Pūtīs ziemeļrietumu – rietumu vējš 5 metrus sekundē, kas vēlāk dienas laikā pastiprināsies līdz 8 metriem sekundē. Rīgā naktī un no rīta gaiss būs +4…+5 grādi virs nulles, bet dienas laikā temperatūra iesils līdz +11 grādiem. Līdzīgi laikapstākļi ceturtdien gaidāmi arī Valmierā – no rīta termometra stabiņš rādīs +4 grādus, bet pa dienu gaisa temperatūra iesils līdz +10 grādiem. Daugavpilī rīts būs saulains un +4 grādu silts, bet pa dienu, neraugoties uz to, ka pieaugs mākoņu sega un debesis apmāksies, gaisa temperatūra iesils līdz +11 grādiem. Kurzemes pusē Ventspilī gaisa temperatūra būs salīdzinoši zemāka nekā pārējā Latvijas teritorijā – no rīta +5, bet pa dienu +6 grādi, tomēr šeit visas dienas garumā saglabāsies saulains un skaidrs laiks bez mākoņiem, pūtīs rietumu – dienvidrietumu vējš 7 līdz 10 metrus sekundē.

Piektdien gaidāms saulains un skaidrs laiks bez mākoņiem visā Latvijā. Naktī gaiss būs +2…+3 grādu silts. Valdīs mērens mainīga virziena vējš 4 līdz 5 metrus sekundē. Rīgā diena būs saulaina, gaisa temperatūra pa dienu iesils no +3 grādiem rīta stundās līdz +11 grādiem. Vakarā gaiss arvien saglabāsies +9 grādu silts. Valmierā sagaidāms līdzīgs laiks – gaisa temperatūra no rīta būs +4 grādi, pa dienu +10 grādi, pūtīs mērens mainīga virziena vējš 4 līdz 5 metrus sekundē. Vakarā gaisa temperatūra noslīdēs līdz +6 grādiem. Ventspilī rīts sagaidāms pavisam mierīgs bez vēja – pūtīs dienvidu vējš 1 metru sekundē, pa dienu un vakarā pieņemoties spēkā līdz 6 metriem sekundē un mainot virzienu uz dienvidrietumiem. Termometra stabiņš dienas laikā pakāpsies no +4 grādiem līdz +9 grādiem dienas vidū. Vakarā Ventspilī gaidāms dzestrs laiks +3…+4 grādu robežās.

Rīga +14.1
Alūksne +12.9
Daugavpils +15.9
Saldus +12
Liepāja +15.0
Jelgava +12
Ventspils +14.5
Limbaži +11
Madona +12
Rēzekne +16

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.1
Alūksne +12.9
Daugavpils +15.9
Saldus +12
Liepāja +15.0
Jelgava +12
Ventspils +14.5
Limbaži +11
Madona +12
Rēzekne +16
Draugiem Facebook Twitter Google+