×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
5. jūnijs, 2013
Drukāt

Laikmetīgās dejas festivāls

Foto - stock.xchngFoto - stock.xchng

No 14.jūnija līdz 18.jūnijam Rīgā norisināsies starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls “Laiks dejot 2013”, kas aicinās baudīt laikmetīgās dejas dažādību, piedāvājot izrādes, meistarklases un diskusijas.

Festivāls piedāvā pasākumus Dailes teātra Mazajā zālē, “Zirgu pastā”, Doma baznīcas dārzā, galerijā “Betanovuss” uz AB dambja, “Saktas” puķu tirdziņā un Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā.
Šogad festivālā piedalīsies mākslinieki no Latvijas, Šveices, Austrijas, Itālijas, Krievijas, Kipras, Amerikas un pat Urugvajas. Katru vakaru skatītāji, piedzīvojot lokāciju maiņas prieku, varēs baudīt divas līdz trīs izrādes, bet pa dienu apmeklēt viesmākslinieku meistarklases, sniedzot ieskatu jaunākajās laikmetīgās dejas tehnikās, improvizācijā, kompozīcijā.
Festivāla programmā būs iekļauta Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas horeogrāfijas studentu kompozīcijas darbu izrāde, Simona Orinska projekts “Cilvēka projekts”, kā arī vairāku viesu priekšnesumi – Austrijas “Editta Braun Company”, Martina Šika no Šveices, Krievijas “Iguana Dance-theatre” un citu priekšnesumi.
Plašāka informācija par izrādēm un meistarklasēm pieejama mājaslapā “www.dance.lv”. Biļetes uz festivāla izrādēm varēs iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+