×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. oktobris, 2013
Drukāt

Laikmetīgās dejas izrāde “Otrais”

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

15. un 17. oktobrī pulksten 19:00 Dirty Deal Teatro atkal būs skatāma laikmetīgās dejas izrāde “Otrais”, ko veidojusi horeogrāfe Sintija Siliņa.

Izrāde “Otrais” piedāvā piedzīvot jaunu, domājošu un dažāda spilgtuma impulsiem piesātinātu laikmetīgo deju, kura līdz pārdzīvojumam piedāvā nonākt citādāk nekā tas ierasts dramatiskajā teātrī.
Izrāde ir stāsts par par pirmā un otrā attiecībām. Vai tā ir apzināta izvēle būt otrajam vai arī tas notiek tad, kad neesi kļuvis par pirmo? Vai būt otrajam automātiski nozīmē pakļauties, piemēroties, pielāgoties vai arī patiesībā tas dod iespēju būt dažādam, citādām, krāsainam un vienmēr impulsiem pārbagātam. Kurš tad beigu beigās ir brīvāks – tas, kurš iet pa priekšu vai tas, kurš iet otrais? Izrāde šo jautājumu loku risina, veidojot smalki niansētas attiecības starp kustību, telpu un skaņu, kur tieši Dirty Deal Teatro spēles telpa ir kļuvusi par dominējošo tēlu, atstājot Evitai Birulei un Artim Orubam iespēju atbalstīt tās solo, būšanu par pirmo.
“Otrais” horeogrāfiju veidojusi Sintija Siliņa, skaņu partitūru Artis Orubs. Izrādes mākslinieks ir Uģis Bērziņš, bet izrādē piedalās horeogrāfe Evita Birule un bundzinieks Artis Orubs.
Izrādes “Otrais” 15. un 17. oktobrī plkst. 19:00
Biļešu cena: Ls 3
Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/6244

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+