Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
30. septembris, 2016
Drukāt

Laikmetīgās kultūras NVO spriedīs par darbības stratēģiju

Foto: LETAFoto: LETA

Režisore Zane Kreicberga.

Šodien Ģertrūdes ielas teātra telpās notiks Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju (NVO) asociācijas rīkots seminārs, kurā tiks pārrunāta un izvērtēta līdzšinējā darbība, iezīmējot nākotnes vīziju un veidojot tālāko stratēģiju.

Savās zināšanās dalīsies Latvijas Universitātes Fonda vadītāja Laila Kundziņa-Zvejniece, kura stāstīs par mecenātismu Latvijā un kā to izmantot kultūras nozarēs, kā arī bijusī Valsts kultūrkapitāla fonda padomes priekšsēdētāja un asociācijas valdes locekle Zane Kreicberga.

Pasākums notiks no plkst.10 līdz 17.

Savukārt nākamnedēļ, 7. oktobrī, Ģertrūdes ielas teātra telpās Laikmetīgās kultūras NVO asociācija rīkos apmācības, kurās varēs apgūt prasmes strādāt ar normatīvajiem aktiem, kā arī iegūt zināšanas par to, kur vērsties dažādās situācijās, kurās var nonākt kultūras NVO.

Apmācībās būs iespēja klausīties Kultūras ministrijas valsts sekretāra Sanda Voldiņa lekciju “Kultūras organizāciju pārstāvniecība valsts pārvaldē”. Savukārt Latvijas Pilsoniskās alianses priekšsēdētāja Kristīne Zonberga stāstīs par veiksmīgākajām stratēģijām, ar kuru palīdzību virzīt jautājumus nepieciešamajā virzienā. Apmācībās plānots arī praktisks darbs, strādājot ar likumprojektu.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+