×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Laikraksts: “ABBA” dalībnieki apvienojas pirmoreiz 30 gadu laikā

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Zviedru laikraksts vēsta, ka slavenās popgrupas “ABBA” dalībnieku četrotne svētdien apvienojusies pirmoreiz 30 gadu laikā.

Leģendārā grupa pēdējoreiz četratā uzstājās Zviedrijas televīzijā 1986. gadā.

Laikraksts “Expressen” vēsta, ka visi “ABBA” dalībnieki svētdien kopā uzstājušies “Berns” naktsklubā, kur tika svinēta Bjerna Ulveusa un Benija Andersona 50 gadus ilgā draudzība.

Visi četri “ABBA” dalībnieki kopā izpildīja dziesmu “The Way Old Friends Do”, kas iekļauta 1980. gada albumā “Super Trouper”, raksta avīze.

“Tas bija brīnišķīgi. Tik daudz emociju,” laikrakstam sacīja “ABBA” dalībniece Frīda Lingstāde. “Tas bija ceļojums mūsu vēsturē, it īpaši Benija un Bjerna. Tas bija ļoti nostalģisks brīdis.”

“ABBA” ieguva pasaules slavu pēc uzvaras Eirovīzijas dziesmu konkursā 1974. gadā ar dziesmu “Waterloo”. Vēlākajos gados grupa piedzīvoja lielus panākumus ar tādiem hitiem kā “Knowing Me, Knowing You”, “Money, Money, Money” un “Dancing Queen”.

1982. gadā grupa pārstāja koncertēt un ierakstīt jaunu mūziku. Tā pēdējoreiz apvienojās 1986. gadā televīzijas speciālizlaidumā, kurā tika godināts grupas menedžeris Stigs Andersons.

Šogad grupas dalībnieki sanāca kopā Ulveusa restorāna atklāšanā Stokholmā.

Pirms tam pēdējā reize, kad visi “ABBA” dalībnieki tika redzēti kopā, bija filmas “Mamma Mia!” pirmizrādē Londonā 2008. gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+