Sports
Basketbols

Laikraksts: “Knicks” vadība cenšas uzlabot attiecības ar Porziņģa brāli 16

foto: LETA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” vadība cenšas uzlabot attiecības ar sava līdera Kristapa Porziņģa brāli Jāni, kurš ir arī basketbolista aģents, vēsta laikraksts “The New York Post”.
Pirms divām nedēļām Ņujorkas medijos ažiotāžu izpelnījās Jāņa Porziņģa intervija Latvijas izdevumam “Sporta Avīze”, kur viņš kritiski izteicās par bijušo “Knicks” līderi Karmelo Entoniju un arī par iepriekšējā sezonā klubā valdošo gaisotni. Tāpat, viņš skaidroja, kāpēc Kristaps neapmeklēja iepriekšējās sezonas noslēguma tikšanos ar tā brīža “Knicks” prezidentu Filu Džeksonu, kā arī uzsvēra, ka Porziņģim šobrīd nav svarīgākais tikt pie jauna līguma, taču “Knicks” komandai būtu jānovērtē sava līdera devums komandai.

Savukārt ceturtdien “The New York Post” vēsta, ka “Knicks” šī brīža prezidents Stīvs Milss, kā arī vienības ģenerālmenedžeris Skots Perijs, trešdien pirms komandas spēles ar Jūtas “Jazz” komandu, laukumā malā aptuveni pusstundu runājušies ar Porziņģa brāli. Vēl dažas dienas iepriekš Jānis Porziņģis ticies ar “Knicks” galveno treneri Džefu Hornačeku, kurš starpsezonā bija atbildīgs par to, ka no komandas tiek atlaists viņa palīgs Džošua Longstafs, kuru ļoti augstu vērtēja Kristaps.
Laikraksta rīcībā ir informācija, ka “Knicks” vadība vēlas uzlabot attiecības ar Jāni Porziņģi, kuram ir liela nozīme sava brāļa veiksmīgajā karjerā.
Tiek uzsvērts, ka iepriekš Fils Džeksons publiski ne reizes nebija redzēts sarunās ar Jāni Porziņģi, taču leģendārais treneris ar spēlētāju aģentiem publiski ticies ļoti reti.
Interesanti, ka Kristaps Porziņģis iepriekš publiski norādīja, ka viņa brāļa intervijā, to pārtulkojot uz angļu valodu, daudz kas izrauts no konteksta.

“Pēc tulkojuma mana brāļa teiktais izklausās pavisam citādāk, nekā viņš bija domājis. Citāti tika izrauti no konteksta un izklausījās daudz sliktāk, nekā patiesībā bija. Esmu pārliecināts, ka pēc sezonas beigām mēs paskaidrosim sīkāk, ko Jānis tieši bija domājis,” radio intervijā norādīja basketbolists.
Tāpat “The New York Post” informācijas avoti vēsta, ka Jānis Porziņģis pats jūtas nelāgi par to, kā viņa teiktais pagriezts mediju atreferējumos.
Kristaps Porziņģis pēc 2018./2019.gada sezonas beigām var kļūt par brīvo aģentu, tāpēc jau nākamajā vasarā viņš ar “Knicks” var parakstīt jaunu līgumu uz pieciem gadiem, maksimālai summai sasniedzot aptuveni 150 miljonus dolāru (125 miljonus eiro).
Pats basketbolists vēl reizi apstiprinājis, ka šobrīd jūtas ļoti laimīgs “Knicks” komandā.

“Mums ir labs pamats kā komandai, jo šosezon spēlējam aizsardzībā, kas dod iespēju cīnīties par uzvarām jebkurā spēlē. Kā komanda esam ļoti vienota,” sacīja latvietis.
“Knicks” ar astoņām uzvarām 14 spēlēs ieņem piekto vietu Austrumu konferencē, bet Porziņģis ar vidēji spēlē gūtiem 28,9 punktiem ir līgas trešais rezultatīvākais spēlētājs.
Nākamajā mačā Ņujorkas vienība piektdien viesosies pie Toronto “Raptors”, kas ar deviņām uzvarām ir pozīciju augstāk nekā “Knicks”.

LA.lv