Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Laikraksts: Krievija var piešķirt Grieķijai kredītus apmaiņā pret aktīviem

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas varasiestādes ir gatavas apspriest ar Grieķijas premjerministru Aleksi Cipru (attēlā) kredītu piešķiršanu, ja Krievijas valsts uzņēmumi pārņems kontroli pār vairākiem Grieķijas aktīviem, otrdien īsi pirms Cipra ierašanās Maskavā ziņo laikraksts “Kommersant”.

Atēnu delegācija plāno “panākt sākumu jaunam pavasarim Eiropas Savienības un Krievijas attiecībās”, laikrakstam apliecināja Grieķijas aizsardzības ministra vietnieks Kosts Isohs. Tiekoties ar Krievijas līderiem, galveno tēmu vidū būs Atēnu ieinteresētība gāzesvada “Turcijas straume” būvniecībā, norāda laikraksts. Krievijas puse ir gatava uzklausīt grieķu lūgumus par atlaidēm gāzei, kā arī spriest par jaunu kredītu piešķiršanu.

“Bet šeit mēs savukārt esam ieinteresēti atbildes gājienos, konkrēti attiecībā uz to, ka Krievija saņem zināmus aktīvus Grieķijā,” apliecināja laikraksta informācijas avots. Iespējamo variantu vidū ir gāzes uzņēmums DEPA, privatizējamais dzelzceļa uzņēmums TrainOSE, kā arī Atēnu un Salinoku ostas, norāda “Kommersant”. Interesi par šiem projektiem savulaik izrādīja “Gazprom” un “Krievijas dzelzceļš”.

Sarunu gaitā, iespējams, tiks runāts par Grieķijas produktu piegādēm Krievijas tirgum, kas šobrīd ir pakļautas Krievijas atbildes sankcijām. Grieķijai var tikt piedāvāta siera tirdzniecība – pēc tam, kad būs veiktas pārbaudes lopkopības uzņēmumos, sacīja Krievijas lauksaimniecības uzraudzības dienesta “Rosseļhoznadzor” pārstāvis Aleksejs Aleksejenko.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+