Latvijā
Sabiedrība

Laikraksts: Krievijas lidmašīnas avārijā bojā gājusi arī bijusī ventspilniece 4


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto-Shutterstock

Pagājušajā nedēļas nogalē Ēģiptē notikušajā Krievijas pasažieru lidmašīnas katastrofā gājusi bojā arī bijusī ventspilniece, kura ar ģimeni dzīvoja Krievijā, šodien ziņo laikraksts “Ventas Balss”.

55 gadus vecā Tatjana Paņina (dzimusi Malašova) kopā ar savu 25 gadus veco meitu Aleksandru pagājušo sestdien ar lidsabiedrības “Kogalimavia” lainera “Airbus A-321” liktenīgo reisu no atpūtas Ēģiptē devās atpakaļ uz Sanktpēterburgu. Lidmašīnas avārijā dzīvību zaudēja visi 224 cilvēki, kas tajā atradās, tai skaitā arī bijusī ventspilniece un viņas meita. Viņas uz Ēģipti bija devušās divatā. Sanktpēterburgā palicis sievietes sērojošais vīrs un dēls, kurš viņai jau dāvājis mazbērnus, vēsta laikraksts.

Ventspils bija lidmašīnas katastrofā bojā gājušās sievietes dzimtā pilsēta. Viņa beigusi Ventspils 2.vidusskolu, bet pēc studijām Daugavpils Pedagoģiskajā institūtā devusies pie tuviniekiem uz Mongoliju, kur arī apprecējusies. Vēlāk kopā ar vīru viņa pārcēlusies uz Sanktpēterburgu, kur dzīvojusi līdz šim laikam.

Ventspilī sēro bojā gājušās sievietes audžumāte Jekaterina Malašova. Kā laikrakstam pastāstījusi Ventspils militāro pensionāru biedrības pārstāve Nadežda Sidorova, Tatjana uz Ventspili braukusi ik pa laikam, lai apciemotu tuviniekus un apmeklētu vecāku kapus. Pēdējo reizi viņa Ventspilī viesojusies šī gada augustā un gatavojusies atbraukt arī 21. novembrī uz 2. vidusskolas 70 gadu jubileju.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka lidsabiedrības “Kogalimavia” laineris “Airbus A-321” avarēja sestdien ceļā no Ēģiptes Šarm eš Šeihas kūrortpilsētas uz Sanktpēterburgu. Dzīvību zaudēja visi 224 cilvēki, kas atradās lidmašīnā.

Aviokatastrofu debesīs virs Ēģiptes Sīnāja pussalas varēja izraisīt neliela bumba, turbīnas izjukšana vai arī metāla noguruma plaisas, atsaucoties uz Krievijas ekspertu vērtējumu, svētdien ziņoja laikraksts “Kommersant”.

LA.lv