×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
4. jūnijs, 2015
Drukāt

Laikraksts: latvietes un īra slepkavībā aizdomās turamais “kļuvis pilnīgi traks”

Foto - GardaFoto - Garda

Noziedznieku bandas vadonis, kurš tiek turēts aizdomās par saistību ar trīs nežēlīgām slepkavībām, tostarp kādas latvietes un viņas drauga pazušanu, draudējis nogalināt vēl kādu sievieti un vienu no viņa tuvākajiem sabiedrotajiem, vēsta resurss “baltic-ireland”.

Pēc tam, kad 34 gadus vecais vīrietis pagājušajā trešdienā tika atbrīvots no apcietinājuma, viņš ir zaudējis savaldību un “izdāļā draudus pa labi un pa kreisi”.

Noziedznieku vadonis tika aizturēts un nopratināts saistībā ar Benija Vaithausa slepkavības pasūtīšanu pagājušā gada septembrī.

Satrauktais slepkava tiek turēts aizdomās arī par saistību ar viņa bijušā sabiedrotā Vilija Mona un viņa partneres, latvietes Annas Varslavānes (attēlā) pazušanu. Pāris pēdējo reizi redzēts Gormanstonas apkaimē 14. aprīlī.

“Līdzko viņš tika atbrīvots, gangsteris ir kļuvis pilnīgi traks – iespējams tāpēc, ka tagad zina, cik daudz pierādījumu gardai patiesībā ir par viņu, tostarp CCTV kameru ieraksti un pierādījumi par tālruņa zvaniem,” sacīja informācijas avots.

“Viņš, šķiet, ir ieņēmis galvā, ka sieviete, kas arī vienlaicīgi ar viņu tika apcietināta, ir sniegusi liecības likumsargiem. Pēc tam, kad pirmo reizi tika izvirzītas aizdomas par viņa saistību ar pazudušo pāri, puisis staigāja apkārt, smējās un joko bet tagad smaids ir pazudis no viņa sejas. Viņš ir ļoti lielā panikā,” piebilda informators.

Gangsteris uzskata, ka viens no viņa galvenajiem sabiedrotajiem, kurš cieši saistīts ar Benija Vaithausa slepkavību, ir nodevis viņu likumsargiem, tāpēc tagad draud nodevēju nogalināt. Par draudiem vīrieti informējusi policija.

Likumsargi uzskata, ka Vilijs Mons un Anna Varslavāne ir noslepkavoti, un viņu ķermeņi varētu būt paslēpti kaut kur laukos, bet pagaidām tos nav izdevies atrast.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+