×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. decembris, 2015
Drukāt

Laikraksts: Osinovskim oficiāli piemērots aizdomās turētā statuss par kukuļa došanu Magonim

Foto - LETAFoto - LETA

Advokāts Alvis Marga (priekšplānā) un kukuļņemšanā aizdomās turētais bijušais uzņēmuma "Latvijas Dzelzceļš" valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis pamet Rīgas Centrālcietumu, pēc tiesas lēmuma - atbrīvot viņu pret 400 000 eiro drošības naudu.

Vienam no bagātākajiem cilvēkiem Igaunijā Oļegam Osinovskim Latvijā oficiāli piemērots aizdomās turētā statuss lietā par 500 000 eiro kukuļa došanu Latvijas valsts AS “Latvijas Dzelzceļš” bijušajam valdes priekšsēdētājam Uģim Maģonim, vēsta laikraksts “Eesti Paevaleht”.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) igauņu uzņēmējam oficiāli paziņojis, ka viņš tiek turēts aizdomās par kukuļdošanu.

Latvijas tiesībsargājošās iestādes uzskatot, ka Osinovskis piekritis Magonim samaksāt 500 000 eiro, lai viņa firma “Latvijas Dzelzceļam” varētu pārdot četras dīzeļdegvielas lokomotīves. Kopējā darījuma vērtība bijusi astoņi miljoni eiro.

Laikraksta rīcībā esošā informācija liecina, ka Magonis sākumā Osinovskim prasījis 800 000 eiro, bet pārrunu laikā summa samazinājusies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+