×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. februāris, 2014
Drukāt

Laikraksts: Rīgā no legālajām narkotikām miris skolēns (5)

Foto: 123RFFoto: 123RF

Astoņpadsmit gadus vecais kādas Rīgas vidusskolas audzēknis Eduards 30. janvāri miris, visticamāk, pēc legālo narkotiku lietošanas, piektdien vēsta laikraksts “Neatkarīgā”.

Oficiāla apstiprinājuma jaunieša nāves cēlonim vēl nav, jo policija nozīmējusi tiesu medicīnisko ekspertīzi.

Kā raksta laikraksts, vakarā pirms liktenīgās dienas trīs jaunieši bija nolēmuši izklaidēties. Nākamajā rītā vienam no viņiem kļuva slikti, tika izsaukta neatliekamā palīdzība, bet ārsti vairs spēja vien konstatēt nāves iestāšanos no sirds apstāšanās.

Eduardu skolotāji un deju kolektīva vadītāji raksturo kā talantīgu un aizrautīgu jaunieti, kurš neradīja iespaidu par aizraušanos ar kaitīgām vielām.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Laiks to Leščinska bodīti slēgt ciet!

  2. Cik skolniekiem ir jānomirst no ”legālajām narkotikām” lai Saeimas deputāti pamostos. Protams, ja ir procentos ( daļā ) tad jau tas grūti. Runāju ar vienu, otru – visu saprot un balsotu par aizliegšanu – bet te kaut kāda partijas disciplīna un it kā labie nodomi pagaist ( sen zināms , kja ierēdnis sāk ņurdēt , ka to jau kā nevarētu – tad zini – gaida uz to roku ). Arī Saeimas pārvēlēšanas nebaida, jo deputāti ir bezpersoniski, bez piesaistes apvidum. Ja būtu mūsu apgabalā -sauktu pie sevis – tirpinātu un piespiestu to ļaunumu skolu jaunatnei aizliegt ar likumu. Bet tā nē… un tas jau ir valstiskās varas vājums…

  3. Alkaholam,cigaretēm,narkotikām ir viena brīnešķīga īpašība — tās atbrīvo cilvēci no idiotiem !Izsaku līdzjūtību vecākiem . Un neaudziniet idiotus,ļoti lūdzu .

  4. Tas ir tāds skumjš paradokss. Jaunieši neizprot dzīvības vērtību. Bet tas jau ir neizprotami arī citādi. Piemēram! Katru nedēļu Latvijā skaita bojāgājušos uz autoceļiem, bet nevienam nenāk prātā teikt, ka automašīnu un cita transporta lietošana ir kaut kas slikts. Nāve cilvēku var pārsteigt darba vietā vai sportojot. Vai tāpēc kāda profesija tiek aizliegta, vai kāds sporta veids? Bet narkotiku lietošanu pēkšņi aizliedz?! Pamēģiniet to izskaidrot jauniem cilvēkiem? Visi jau nemirst – viņi atbildēs. Un noskaitīs vēl milzums izcilu personību, kas lietojuši “zālīti”. Te jau ir tā sāls. Viena lieta var atnest nāvi, bet neviens to neaizliedz, bet pret citu vēršas. Tie, kas nav lietojuši saprot šo starpību. Alkoholisms un narkomānija ir labprātīgs, īslaicīgs ārprāts. Lielākā daļā no citiem negadījumiem arī šis ārprāts ir vainīgs. Smēķēšana – ne vien paša, bet arī savu bērnu un līdzcilvēku apdāvināšana ar smagām slimībām. Tomēr… Kā to varētu ieskaidrot lietotājiem?

Draugiem Facebook Twitter Google+