Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
23. janvāris, 2015
Drukāt

Laikraksts: Uz nenoteiktu laiku atliek Skorsēzes filmu par Bilu Klintonu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Uz nenoteiktu laiku atlikta amerikāņu režisora Mārtina Skorsēzes dokumentālā filma par bijušo ASV prezidentu Bilu Klintonu, jo puses nevarēja vienoties, kurai no tām būs lielāka kontrole pār kinolenti, ceturtdien vēstīja laikraksts “The New York Times”.

Projektam pietuvināts informācijas avots atklāja, ka Klintons esot vēlējies lielāku teikšanu par interviju jautājumiem un gatavo filmu.

Klintona runasvīrs noliedzis, ka filmas atlikšanas iemesls esot savstarpējie strīdi, norāda “The New York Times”. Taču viņš atteicās sniegt sīkāku informāciju.

Laikraksts atsaucās arī uz televīzijas kanāla HBO pārstāvi. “Tas nenotiks drīz, taču tas nenozīmē, ka tas nenotiks vispār,” viņš teica.

HBO decembrī paziņoja, ka esot pasūtījis seriālu par Ņujorkas rokenrola pasauli 70. gados. Tā veidotāji būs Skorsēze, leģendārās britu rokgrupas “The Rolling Stones” līderis Miks Džegers un vēsturiskā seriāla “Boardwalk Empire” (“Pagrīdes impērija”) autors Terenss Vinters.

“Oskarotais” Skorsēze vislabāk pazīstams ar savām mafijas filmām, piemēram, “Goodfellas” (“Labie puiši”).

Viņa nesenākais darbs ir melnā komēdija “The Wolf of Wall Street” (“Volstrītas vilks”).

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+