×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. augusts, 2013
Drukāt

Laikraksts “Vesti Segodņa” turpinās iznākt

LETALETA

Krievu valodā iznākošais laikraksts “Vesti Segodņa” tomēr turpinās iznākt, jo laikraksta darbiniekiem izmaksāts atalgojums, pastāstīja “Vesti Segodņa” galvenais redaktors Pāvels Kirilovs.

 

“Avīze turpinās iznākt, uzņēmumā radušās problēmas mēs atrisinājām,” sacīja Kirilovs, piebilstot, ka nākamā avīze iznāks laikā.

Viņš paskaidroja, ka avīzes darbiniekiem netika savlaicīgi izmaksāts atalgojums un tādēļ avīzes liktenis nebija skaidrs. “Piektdien notika sapulce un mēs vienojāmies par situācijas risinājumu, turpmāk darbiniekiem algas maksāt savlaicīgi,” sacīja Kirilovs.

Drīzumā tiesai būs jāvērtē, vai “Vesti Segodņa” izdevēju “Mediasistēma” atzīt par maksātnespējīgu. Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas priekšsēdētāja palīgs Jānis Jaksons aģentūrai BNS apliecināja, ka šādu prasību tiesā iesniedzis juridisko pakalpojumu sniedzējs “John Hops” un lietu iecerēts izskatīt pirmdien, 26.augustā.

Ar “John Hops” pārstāvjiem aģentūrai BNS neizdevās sazināties, lai noskaidrotu, kādēļ uzņēmums nolēmis prasīt “Vesti Segodņa” izdevēja maksātnespējas pasludināšanu.

Savukārt “Vesti Segodņa” galvenais redaktors nebija sīki informēts par uzņēmuma “John Hops” pieteikumu tiesā, taču pieļāva, ka tas iesniegts īslaicīgu parādu dēļ. “Es domāju, ka šobrīd nav pamata atzīt uzņēmumu par maksātnespējīgu,” sacīja Kirilovs.

Interneta portāls “Freecity.lv” iepriekš vēstīja, ka laikraksta darbiniekiem par iepriekšējiem mēnešiem uzņēmums savlaicīgi neizmaksāja algas, līdz ar to darbinieki 19.augustā mediju uzņēmuma īpašniekiem izvirzīja ultimātu, ja netiks izmaksātas algas, laikraksts jau no nākamās nedēļas vairs neiznāks.

“Vesti segodņa” īpašnieks ir kompānija “Mediasistēma”, kura pieder Lielbritānijā reģistrētajam uzņēmumam “Kearney Alliance LLP” (60%) un Kiprā reģistrētajam uzņēmumam “Lagrau International Limited” (40%).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+