Horoskopi un mistika
Ezoterika

Laiks atteikties no novecojušiem prieksštatiem! Maija ezoteriskais horoskops0

Foto – Pexels

Mēneša sākums ir pilns ar negaidītām situācijām. Jāņem vērā, ka Merkura un Plutona saspīlētā gaisotnē var tikt publicēti atmaskojoši fakti un kompromitējošas ziņas. Jābūt gataviem saskarties ar nepatīkamu kritiku. Nervu sistēma tiks pakļauta spēcīgam stresam. Konflikta situācijas transportā, veikalos, pastā, ar kurjeriem.

Un kur vēl terorisma draudi! Arī Veneras un Neptūna negatīvā saspēle veicina attiecībās lieku ilūziju un “rozā briļļu” efekta klātbūtni. Tomēr, ja būs vēlme, tad jebkādās attiecībās vieglāk būs sajust otra sāpi, kas no garīgā viedokļa ir vērtīgi, jo attīsta jūtu pasauli. Iesaku neuzticēties mazpazīstamiem cilvēkiem, jo zem laipnības maskas var slēpties nodevīga un negodīga krāpnieka dvēsele!

Otrajā dekādē Marss kopā ar Urānu raidīs uz Zemi jaunas, svaigas pārmaiņu enerģijas. 13.maijā Merkurs ieiet Vērša zīmē, bet 15.maijā sākas jaunmēness, vienlaikus arī Urānam ieejot Vērša zīmē. 16.maijā Marss ieiet Ūdensvīra zīmē, bet 19.maijā Venera ieiet Vēža zīmē – tātad sabiedriskajos procesos jānotiek tādai kā atmodai. Izklausās visai sarežģīti, bet es tiešām sirsnīgi priecājos par šo enerģētisko raibumu planētu savstarpējā simbiozē ar Zemes plānu.

Saistītie raksti

Urāns Vērsī atrodas kritumā un noliedz pastāvošās valstiskās un ekonomiskās iekārtas. Sabiedriskajiem procesiem ir laiks atteikties no mīļajiem, bet jau krietni novecojušajiem priekšstatiem par pasaules ainu. 16.novembrī Urāns atgriezīsies Aunā, jo debesu kanceleja nav apmierināta ar iepriekšējos septiņos gados paveikto.

Mēneša beigās Venera ar Jupiteru veido labus aspektus, kas veicina prieku, optimismu un finansiālu veiksmi. Arī tēriņi līdz ar to pieaug proporcionālā ātrumā. 29.maijā ir pilnmēness Dvīņu – Strēlnieka zīmēs, kas vairos ceļotprieku.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 13., 15., 16., 19., 30.maijs.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Ezoteriskā gadagrāmata 2018”.

LA.lv