Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks enerģiskai rīcībai! Horoskopi no 13. līdz 19.maijam0

Foto: Pexels

Auns

Planētas mudina uz ātru un enerģisku darbību, taču jāseko, lai tā nepārvērstos avantūrā. Sevišķi jāuzmanās, rīkojoties ar naudu, it īpaši, ja tā nav paša. No darba brīvais laiks labvēlīgs, lai sakārtotu mājokli.

Vērsis

Piemērots laiks, lai nebūtu viens. Darba lietās laiks jaunām idejām, lietišķām sarunām, kontaktu attīstīšanai un spodrināšanai. No darba brīvajā laikā piemērots brīdis, lai atrastos starp draugiem, apmeklētu dažādus mākslas un kultūras pasākumus.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju un plānu. Lai neapjuktu, pirms sākt rīkoties, svarīgi saprast, kas šimbrīžam ir vissvarīgākais, un sākt tieši ar to. Nedēļas sākums vairāk piemērots jaunām iniciatīvām, tās beigas – iesāktā pabeigšanai.

Vēzis

Laiks enerģiskai rīcībai, tomēr jāseko līdzi, lai tā nenonāk pretrunā ar sabiedrības vēlmēm. Ja tas izdosies, zvaigznes sola atbalstu un atzinību. Jāizvairās no liekas nervozitātes.

Lauva

Lieli plāni un nodomi, un, ja viņa ķersies pie to realizēšanas, panākumi neizpaliks. Tiesa, zemapziņā viņa jūt, ka tas nav tieši tas, ko viņa gribētu pašreiz darīt, iespējams, svarīgāk būs spodrināt attiecības ar tiem, kas sirdij dārgi.

Jaunava

Idejām un nodomiem pārbagāta nedēļa, taču diemžēl kārtējie darbi ir svarīgāki, tāpēc to īstenošanu nāksies atlikt. Steiga šonedēļ nav vietā – tā iespējams ne tikai “izgāzt” jaunās idejas, bet arī netikt galā ar jau agrāk iesākto.

Svari

Piemērots laiks, lai atrastos sabiedrībā, interesētos par kultūru un māk­slu, apmeklētu saviesīgus pasākumus. Tiesa, tas var būt saistīts ar kārdinājumiem, tāpēc jāuzmanās, lai nedarītu ko tādu, kas vēlāk jānožēlo.

Skorpions

Viņš zina, kas šimbrīžam jādara, un rīkojas enerģiski. Slinkot noteikti nevajadzētu – šonedēļ paveiktais (vai nepaveiktais) ietekmēs dzīvi vēl ilgi. Jāvairās pārspīlēt priekšā stāvošās grūtības un šķēršļus.

Strēlnieks

Planētas mudina uz izklaidību, pļāpīgumu un sapņošanu laikā, kad nepieciešama koncentrēšanās, noteikta un enerģiska rīcība. Viņš darītu gudri, ja šim mudinājumam nepakļautos. Sākt ko jaunu gan šobrīd varbūt nav īstais laiks. Mežāzis. Ja vien tiks cītīgi strādāts, panākumi neizpaliks un arī finanses būs kārtībā. Zvaigznes gan ir vairāk labvēlīgas jauniem vai nesen iesāktiem projektiem, savukārt atjaunot “simtgadīgas” un jau sen aizmirstas lietas šimbrīžam nevajadzētu.

Ūdensvīrs

Piemērots laiks savu plānu un ideju tālākvirzīšanai, taču nerēķināšanās ar apkārtējo domām un uzskatiem var traucēt gūt visus iespējamos panākumus. No darba brīvais laiks labvēlīgs, lai atrastos sabiedrībā.

Zivis

Planētas mudina celt gaisa pilis, tādēļ, sākot ko jaunu, vajadzētu apdomāt savas spējas un iespējas. Turpinot un beidzot jau iesāktos darbus, savukārt jāizvairās no pārlieka perfekcionisma. Izvēloties prioritātes, ieteicams sekot savai sirdsbalsij.

LA.lv