Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks izkāpt no komforta zonas! Horoskops 7. augustam0

Dienas noskaņa

Nebaidies saraut vecos sakarus. Vienlaikus rūpējies par patiesām attiecībām un sargi tās kā acuraugu. Pārliecinoši virzies uz priekšu. Šķēršļus pārvarēt būs viegli. Tevi pārņems spilgtas un spēcīgas jūtas, kas pacels tevi spārnos. Ir laiks izkāpt no savas komforta zonas!

Auns

Šīs dienas tendences ļaus Aunam ievērojami paplašināt savas ietekmes sfēras un turpināt darbību citā, augstākā līmenī. Pirms sasniegt jaunu attīstības posmu, tev vajag kļūt par ietekmīgāku figūru savās aprindās.

Vērsis

Iespējamas nepatikšanas, ko izraisīs pūlis, liela cilvēku drūzma – pastāv varbūtība gūt traumu vai infekcijas slimību, kā arī pazaudēt mantas. Esi piesardzīgs vietās, kur pulcējas daudz ļaužu.

Dvīņi

Iespējams, kāds no tuviniekiem liks tev stipri vilties, sākot vīt intrigas. Iemesls banāls – skaudība. Lai kā arī “karojošās” mājinieku puses necentīsies tevi padarīt par savu sabiedroto, cieši ievēro neitralitāti.

Vēzis

Nav izslēgts, ka mainīsies tavs saskarsmes loks, tev blakus parādīsies jauni cilvēki: vieni palīdzēs īstenot iecerēto, otri virzīs tavu darbību, bet trešie kļūs par draugiem un līdzgaitniekiem. Šodien nebaidies saraut vecos sakarus. Vienlaikus rūpējies par patiesām attiecībām un sargi tās kā acuraugu.

Lauva

Diena simbolizē draudzību, biedriskumu. Attiecības ar kolēģiem būs konstruktīvas. Nav izslēgts, ka kopējas profesionālās intereses ļaus ar laiku uzsākt kopēju biznesu. Šodien pārliecinoši virzies uz priekšu. Šķēršļus pārvarēt būs viegli. Priekšlikumu un ideju pārpilnībā tu spēsi izvēlēties to, kas tev patiešām nepieciešams.

Jaunava

Daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem būs akūti nepieciešamas finanses. Iespējams apbalvojums par tehniskajām izstrādēm, honorāra saņemšana. Tev ir jāpadalās finansēs ar tiem, kas strādāja ar tevi vienā komandā, citādi tu riskē nonākt izolācijā no sabiedrības.

Svari

Šī diena Svariem nenesīs ne lielas problēmas, ne lielus priekus. Diena piemērota meditācijai, pašizglītībai, mācībām, plānošanai. Ieteicams nodarboties ar ikdienas lietām, savest kārtībā savu darba galdu un dokumentāciju.

Skorpions

Veiksmīga diena darba maiņai. Vairums darījumu būs veiksmīgi, tie ar uzviju attaisnos visas gaidas. Nepalaid garām izdevīgus piedāvājumus, attiecies pret tiem nopietni.

Strēlnieks

Tevi pārņems spilgtas un spēcīgas jūtas, kas pacels tevi spārnos. Ir laiks izkāpt no iemītajām sliedēm un atjaunināt savu dzīvi. Var izgudrot kaut ko ekstraordināru.

Mežāzis

Šī diena simbolizē viltus vērtības, ilūzijas. Mežāži citiem var šķist bezrūpīgi un virspusēji. Taču tā liekas tikai tiem, kas viņus labi nepazīst. Tev nopietni jāaizdomājas par pamatvērtībām un globālām problēmām. Nemēģini apmānīt sevi un apkārtējos ar liekuļotu optimismu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien būs īpaši grūti ievērot ražošanas ritmu un saglabāt labas attiecības ar lietišķajiem partneriem. Izanalizē jau paveiktos un vēl neizpildītos darbus. Izvērtē savas iespējas un nosaki darbu apmēru, kuru tu nespēj veikt viens. Ja tas izrādīsies prāvs, tev nāksies atrast jaunas sadarbības formas ar partneriem.

Zivis

Sarežģītais psiholoģiskais stāvoklis var traucēt adekvāti reaģēt uz apkārtējiem un notikumiem. Šo dienu labāk pavadīt vienatnē, cenšoties iegūt iekšēju līdzsvaru. Atceries, ka iekšējo diskomfortu, kuru tu jūti šodien, drīzumā nomainīs visnotaļ optimistisks skats uz dzīvi.

LA.lv