Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
7. aprīlis, 2015
Drukāt

“Laiks Ziedonim” laureātus šogad suminās Cēsīs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” 3. maijā Cēsīs rīkos apbalvojuma “Laiks Ziedonim” nominantu cildināšanas ceremoniju, aģentūru LETA informēja apbalvojuma “Laiks Ziedonim” komunikācijas projektu vadītāja Inga Zālīte.

Ceremonija notiks dzejnieka Raiņa jubilejas gada noskaņās un tās laikā tiks cildināti laureāti un nominanti, kuri katrs savā nominācijā, iedvesmojuši ar izcilību, jaunradi un apbalvojuma vērtībās balstītu personību. Apbalvojuma vadītāja Ināra Kehre stāsta, ka gatavojot svinīgo ceremoniju, tās veidotāji vēlējušies izcelt laureātos saskatītās “ziedoniskās” vērtības un uzrunāt ikvienu skatītāju tās pamanīt un attīstīt arī sevī.

Pasākuma apmeklētāji varēs vērot Ziedoņa un Raiņa darbu sastapšanos mūzikā, jo ceremonijas mākslinieciskajā daļā skanēs fragmenti no Imanta Kalniņa operas “Spēlēju, dancoju”, kurai Imants Ziedonis pēc Raiņa lugas motīviem veidojis libretu. Skaņdarbus izpildīs fonda “Viegli” mūziķi Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis, Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs, Jānis Strapcāns un koris “Balsis” Inta Teterovska vadībā.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizētSociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+