×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
30. marts, 2017
Drukāt

“Laiks Ziedonim” šogad ceļo uz “Goru”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Apbalvojuma “Laiks Ziedonim” laureātu cildināšanas ceremonija šogad 3. maijā plkst. 19 pirmo reizi notiks Latgalē, Austrumlatvijas koncertzālē. Ceremonijā ne tikai cildinās laureātus kādā no piecām apbalvojuma nominācijām, bet gaidāmi arī mūsdienīgu tautas mūzikas aranžējumu priekšnesumi, pavēstīja fonda “Viegli” pārstāve Kristīne Tjarve.

Apbalvojuma “Laiks Ziedonim” cildināšanas ceremonija Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, 3. maijā, notiks jau ceturto reizi. Katru gadu ceremonija notiek citā Latvijas vietā, šoreiz aicinot uz satikšanos Latgalē, kur jau šogad aprīlī un maijā, atminoties vēsturiski svarīgo Latgales kongresa izšķiršanos un Latvijas valstiskuma ceļa sākumu, tiek uzsākta Latvijas simtgades svinēšana.

Režisora Pētera Krilova un mūziķa Goran Gora veidotajā apbalvojuma ceremonijā skatītāji nokļūs ciešā saiknē ar Latgales skaņām. “Katra “Laiks Ziedonim” ceremonija ir kā atsevišķs stāsts, kuru cenšamies izstāstīt, vienlaikus cildinot fantastiskas personības. Tā kā ceremonijas norises vieta ir Rēzeknes GORS, mūsu fokuss šogad būs Latgales skaņas – kā skan arodi, cilvēki, telpa un vide. Lai to izpētītu, devāmies ekspedīcijās, kurās tikāmies ar brīnišķīgiem cilvēkiem. Viņi tad arī kļuva par mūsu Latgales skaņu vēstniekiem. Kādi bija šo ekspedīciju rezultāti, redzēsim apbalvojuma “Laiks Ziedonim” cildināšanas ceremonijā,” stāsta Goran Gora.

Skatuves vizuālo noformējumu veidojusi māksliniece Evija Pintāne. Ceremonijas vadītāji – Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis un vēl trešais, kas tiks atklāts tuvākajā laikā.

Ikvienam, kuram ir vēlme vērot ceremoniju klātienē, ir iespēja iegādāties biļetes Latgales vēstniecības GORS un “Biļešu Paradīze” biļešu sistēmās. Biļešu cenas – sākot no 7 eiro.

Savukārt tiem, kuri nevarēs 3. maijā būt Rēzeknē, būs iespēja sekot līdzi ceremonijai ar Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio tiešraižu palīdzību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+