Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
5. janvāris, 2015
Drukāt

Laikus nepabeigta iepirkuma dēļ ieslodzītie saņem mazāku maizes devu (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Laikus nepabeigta iepirkuma dēļ Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP) cietumniekiem pagaidām piegādā mazāku rudzu un kviešu miltu maizes devu, informēja IeVP.

IeVP skaidroja, ka, stājoties spēkā Ministru kabineta instrukcijai “Zaļā publiskā iepirkuma kritēriju piemērošanas instrukcija valsts tiešās pārvaldes iestāžu veiktajiem pārtikas produktu piegāžu un ēdināšanas pakalpojumu iepirkumiem”, aizkavējusies pārtikas produktu, tostarp maizes iepirkuma procedūra cietumiem, jo bija jāpārveido iepirkumu dokumenti.

Iepirkums tika izsludināts pagājušā gada 22.oktobrī, savukārt 2.decembrī bija zināmi deviņi pretendenti. Ņemot vērā, ka valstī šis bija pirmais zaļais iepirkums, pretendentiem nebija pieredzes šāda veida konkursā, tādēļ to piedāvājumos esošā informācija bija nepietiekama un IeVP pieprasīja papildu informāciju.

Pēc tās saņemšanas atkārtoti tika vērtēti visi pretendentu piedāvājumi un 29.decembrī pieņemts lēmums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu AS “Latvijas Maiznieks”.

Līgums ar uzvarētāju jānoslēdz pēc desmit dienām, kā to paredz likums.

Kamēr situācija tiek risināta ar potenciālo piegādātāju, ieslodzītie saņem mazāku maizes devu, taču tā tiek kompensēta un aizstāta ar citiem pārtikas produktiem, kā to paredz valdības noteikumi. Maize no rudzu un kviešu miltiem aizstājama ar sausiņiem, kraukšķošām maizītēm, dažādiem putraimiem, miltiem un makaronu izstrādājumiem.

Ieslodzītie radušos situāciju uztver ar sapratni un no 4759 ieslodzītajiem tikai četri izteikuši neapmierinātību.

Vienlaikus IeVP vadība stingri kontrolē un uzrauga situāciju, lai ieslodzītie saņemtu paredzēto pārtikas produktu dienas devu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ja viniem nepietiek maizes, laed kuukas.

  2. nu pilnigi riebas lasit…ja kads pensionars vai berns nedabu maizi varbut nedelu, neviens jau neliekas zinnis..bet te – cietumniekiem mazaka deva,,arprats! fui…

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+