×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2013
Drukāt

Lailas Pakalniņas jaunā filma “Četrdesmit divi”

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

30. aprīlī plkst. 19.00 kinoteātrī “Splendid Palace” notiks filmas “Četrdesmit divi” pirmizrāde.

Ko nozīmē piedalīties maratonā, zina daudzi, jo piecu kilometru distance šeit pat Rīgā ir pa spēkam gan bērniem, gan ne tik rūdītiem skrējējiem, kurus vieno piedalīties prieks. Ko nozīmē pieveikt 42 kilometrus – to zina tikai retais. Tieši tāpēc Lailas Pakalniņas jaunākās dokumentālās filmas varonis ir – maratons!
Ideja par filmu Lailai Pakalniņa iešāvās prātā, pirms diviem gadiem skrienot savu pirmo maratonu. Likumsakarīgi tieši Nordea Rīgas maratons pārtapa par dokumentālo kino. Četrdesmit divi ir veltījums skrējējiem, kam ir katram savs stāsts par izaicinājumiem, cīņu ar sevi, noberztām kājām un prieku par finiša līniju. Vēl lielākā mērā filma ir veltījums līdzjutējiem un tiem, kuri vienmēr ir vēlējušies kļūt par maratona dalībniekiem, bet dažādu iemeslu dēļ to nevar izdarīt.  Filma ir iespēja piedalīties maratonā un izdzīvot to no sākuma līdz beigām.
Gan uz pirmizrādes, gan turpmākajiem filmas seansiem īpaši viesi ir visi šī gada Nordea Rīgas maratona dalībnieki – 42 km distances veicējiem ieeja ir bez maksas, pusmaratona skrējēji varēs iegādāties biļeti par 1 Ls.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+