Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. janvāris, 2015
Drukāt

“Laima” laiž tirgū divu veidu kakao krēmus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Saldumu fabrika “Laima” paplašinājusi produktu klāstu, piedāvājot kakao krēmu “Lukss un lazdu riekstu krēmu “Vāverīte”, portāls LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Maija Brūkle, zīmola Laima vadītāja: “Turpinot Laimas ražošanas modernizāciju un inovatīvi attīstot Laimas produktu portfeli, ir iegādāta jauna ražošanas līnija, kuru nākotnē būs iespējams izmantot arī citu jaunu produktu ražošanai gan vietējam, gan eksporta tirgum.”

Jau šobrīd Laimas kakao krēms “Lukss” un lazdu riekstu krēms “Vāverīte” 300 gramu iepakojumā ir pieejami Saldumu tirdzniecības tīkla veikalos, un drīzumā tie būs arī citās tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Sākotnēji “Laimas” kakao krēmi tiks piedāvāti vietējā tirgū un drīzumā arī Baltijas valstīs, nākotnē tos plānots piedāvāt arī citos eksporta tirgos, kur augstu novērtēti citi “Laimas” klasiskās produktu sērijas “Lukss” un “Vāverīte” produkti, piemēram, Lielbritānijā, Īrijā, Slovākijā, Krievijā, Izraēlā un citur pasaulē, norāda Brūkle.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+