Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
22. janvāris, 2015
Drukāt

“Laima” laiž tirgū divu veidu kakao krēmus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Saldumu fabrika “Laima” paplašinājusi produktu klāstu, piedāvājot kakao krēmu “Lukss un lazdu riekstu krēmu “Vāverīte”, portāls LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Maija Brūkle, zīmola Laima vadītāja: “Turpinot Laimas ražošanas modernizāciju un inovatīvi attīstot Laimas produktu portfeli, ir iegādāta jauna ražošanas līnija, kuru nākotnē būs iespējams izmantot arī citu jaunu produktu ražošanai gan vietējam, gan eksporta tirgum.”

Jau šobrīd Laimas kakao krēms “Lukss” un lazdu riekstu krēms “Vāverīte” 300 gramu iepakojumā ir pieejami Saldumu tirdzniecības tīkla veikalos, un drīzumā tie būs arī citās tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Sākotnēji “Laimas” kakao krēmi tiks piedāvāti vietējā tirgū un drīzumā arī Baltijas valstīs, nākotnē tos plānots piedāvāt arī citos eksporta tirgos, kur augstu novērtēti citi “Laimas” klasiskās produktu sērijas “Lukss” un “Vāverīte” produkti, piemēram, Lielbritānijā, Īrijā, Slovākijā, Krievijā, Izraēlā un citur pasaulē, norāda Brūkle.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+