Mobilā versija
+1.0°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
4. decembris, 2014
Drukāt

“Laima” laiž tirgū Lietuvas litu šokolādes tāfelīti (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties brīdim, kad arī Lietuva pievienosies eirozonai un Lietuvas litus nomainīs eiro valūta, Latvijas saldumu fabrika “Laima” piedāvā īpaši veidotu gada nogales suvenīru – “Dvidešimt Litu” šokolādes tāfelīti, informē uzņēmumā.

Šis “Laimas” šokolādes produkts būs pieejams ierobežotā daudzumā – kopumā tiks izgatavotas 80 000 “Dvidešimt Litu Laimas” šokolādes tāfelītes.

“Ir palikušas tikai pāris nedēļas, kad arī Lietuvas nacionālo valūtu nomainīs eiro. Tas ir svarīgs un emocionāls mirklis ikvienam Lietuvas iedzīvotājam. Pērn, Latvijai pievienojoties eirozonai, Laima piedāvāja šokolādes tāfelīti ar piecu latu banknotes attēlu, apliecinot cieņu nacionālajai valūtai, lai tās veidols paliek ilgāk atmiņā visiem, kas to godā. Pieclatnieka šokolādes tāfelīte guva milzu atsaucību Latvijas iedzīvotāju vidū, un kļuva par vienu no veiksmīgākajiem Laimas jaunajiem produktiem. Tāpēc šogad vēlamies patīkami iepriecināt arī Lietuvas iedzīvotājus, sagaidot valstiski svarīgas pārmaiņas, sarūpējot īpašu veltījumu Lietuvas nacionālajai valūtai – “Laimas” šokolādes tāfelīti ar divdesmit litu attēlu,” klāsta zīmola “Laima” vadītāja Maija Brūkle.

Kopumā no 2013. gada decembra līdz šā gada septembrim “Laima” pārdeva vairāk nekā 200 000 “Piecu latu Laimas” šokolādes tāfelītes.

AS “Laima”, AS “Staburadze”, AS “Gutta”, SIA “Staburadzes konditoreja”, SIA “Saldumu tirdzniecība” un SIA “NP Logistics” ir SIA “NP Foods” grupas uzņēmumi. SIA “NP Foods” grupas uzņēmumi ir vieni no Latvijas lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. “Maximā” tie Ls5, šodien nopērkami lētāk par EUR1!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+