×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. decembris, 2013
Drukāt

Foto: “Laima” sāk ražot šokolādes pieclatniekus un cepumu latus (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Tumšās šokolādes pieclatnieki, kurus uzsākusi ražot Latvijas saldumu ražotājs AS "Laima", lai apliecinātu cieņu aizejošajai nacionālajai valūtai.

Lai apliecinātu cieņu aizejošajai nacionālajai valūtai, Latvijas saldumu ražotājs AS “Laima” šodien sāks ražot tumšās šokolādes pieclatniekus, kā arī zīmola “Selga” cepumus visu līdz šim izdoto latu formā, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma pārstāvji.

Kopumā investīcijas projektā pārsniedz 4500 latu.

Tikai šā gada nogalē un tikai vietējam tirgum tiks piedāvāts īpašs gada nogales suvenīrs – šokolādes pieclatnieks. Kārbiņa ar pieclatnieka banknotes attēlu būs pildīta ar klasisko tumšo “Laima Lukss” šokolādi. Produkts būs pieejams limitētā apjomā – 50 000 šokolāžu, kas nopērkami “Laimas” saldumu veikalos.

Tāpat “Laimas” ražotnē Artilērijas ielā sākta lata formās veidotu jaunu cepumu izlases “Selga” ražošana. Tā atveidos pilnu Latvijas latu kolekciju, tādējādi apliecinot cieņu aizejošajai nacionālajai valūtai, atzina zīmola “Selga” vadītāja Aija Ūdre.

“Veidojot jauno cepumu izlasi, domājām par latu kā simbolu, kas cieši saistīts ar valsts identitāti. Cepumu ieviešanā iegādājāmies speciālus rotorus, kā arī izstrādājām piemērotu mīklas recepti. Uz rotora virsmas ir izvietotas cepumu formiņas ar Latvijas bankas izdoto dažādo lata monētu – kopā 23 – attēliem,” sacīja Ūdre.

Viņa arī norādīja, ka lata cepumi jau tuvākajā laikā būs pieejami patērētājiem sveramā veidā, bet iepakojumus ar pilnu latu – cepumu kolekciju varēs nopirkt janvārī.

Kā ziņots, “Laima” ir lielākais šokolādes un saldumu ražotājs Baltijā, kurā šokolādi ražo no kakao pupām, neizmantojot iepirktus pusfabrikātus. “Laima” produkciju eksportē uz 27 valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, ASV, Kanādu, Lielbritāniju, Īriju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu un Mongoliju.

Saskaņā ar “Firmas.lv” informāciju uzņēmuma apgrozījums 2012.gadā bija 6,89 miljoni latu salīdzinājumā ar 7,71 miljonu latu 2011.gadā. Uzņēmuma peļņa bija 787 393 lati salīdzinājumā ar 681 912 latu peļņu 2011.gadā.

“Laima” līdzās AS “Staburadze”, AS “Gutta”, SIA “Staburadzes konditoreja”, SIA “Saldumu tirdzniecība” un SIA “NP Logistics” ir “NP Foods” grupas uzņēmums. Kompānija nodarbina 148 darbiniekus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Foršiņa ideja…

  2. Paldies par Lata godināšanu.Veiksmīgu Jauno 2014.gadu!

Draugiem Facebook Twitter Google+