×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. augusts, 2014
Drukāt

“Laima” un “Latvian Voices” rada īpašu dāvanu komplektu – garšai, redzei un dzirdei (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tradīcijām bagātā šokolādes fabrika “Laima” kopā ar starptautisku atzinību ieguvušo a cappella vokālo grupu “Latvian Voices”, kura ir arī “Rīga 2014” muzikālais simbols, ir radījušas unikālu dāvanu komplektu garšai, redzei, dzirdei, smaržai un taustei. Īpašā dāvanu komplektā iekļauta leģendārā “Laima” šokolāde un “Latvian Voices” jaunā klausāmgrāmata “Sounds of Latvian Nature”.

“Kopā ar vokālo grupu “Latvian Voices” esam radījuši īpašu dāvanu komplektu, aptverot visas galvenās maņas – klausāmgrāmata ļauj redzēt un dzirdēt Latvijas zemes bagātības, savukārt “Laima” saldumi ļauj baudīt to garšu, smaržu un tausti. Esam gandarīti, ka mēs varam piedāvāt šo unikālo klausāmgrāmatu kopā ar mūsu saldumiem.

Attīstot veikalu tīklu, esam radījuši “Laimas” zīmola vēstniecības, kas jau ieguvušas plašu atzinību vietējo iedzīvotāju un ārvalstu viesu vidū, kas pie mums iegādājas dāvanas, suvenīrus un “Laimas” saldumus kā piemiņu no Latvijas. Domāju, ka šādu īpašu dāvanu komplektu augstu novērtēs gan vietējie iedzīvotāji, gan ārvalstu viesi,” izteicies Arvis Jansons, “Saldumu tirdzniecības” valdes priekšsēdētājs.

“Šī ir unikāla klausāmgrāmata, kas stāsta par Latvijas dabas un kultūras bagātībām unikālās fotogrāfijās un oriģinālās tautasdziesmu apdarēs, kuras radījusi vokālā grupa “Latvian Voices”. Klausāmgrāmatas saturs ir veidots četrās valodās – latviešu, angļu, vācu un krievu, līdz ar to tā būs interesanta un saistoša kā vietējiem iedzīvotājiem, tā arī ārvalstu viesiem un sadarbības partneriem. Esam gandarīti, ka kopā ar saldumu leģendu “Laimu” varam nest Latvijas vārdu pasaulē,” piebilda “Latvian Voices” dalībniece Laura Leontjeva.

Unikālajā klausāmgramatā “Sounds of Latvian Nature” atklāj Latvijas dabas valdzinājumu, kas iemūžināts unikālās fotogrāfijās un ieskaņots 14 oriģinālās vokālās grupas “Latvian Voices” tautasdziesmu apdarēs.

Īpašais dāvanu komplekts – vokālās grupas “Latvian Voices” klausāmgrāmata un “Laima” saldumi, pieejams “Laima” saldumu tirdzniecības veikalos visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Malaci,Latviesi!Busu lv.noteikti nopirksu!

Draugiem Facebook Twitter Google+