×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Laima Vaikule aicina uz karstiem koncertiem


Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šajā vasarā estrādes dziedātāja un šī gada apaļa jubilāre Laima Vaikule sniegs tikai divus lielus koncertus Latvijā – 15. augustā Liepājas stadionā “Daugava” un 22. augustā festivālā “Bigbank Latvijas Pērles” Dzintaru koncertzālē.

Tā kā lielākoties Laima Vaikule atrodas Krievijas, kā ari citu zemju mūzikas apritē, pašmāju skatītāji viņas sniegumu Latvijā var novērtēt retu reizi – šāda iespēja viņas talanta cienītājiem šogad bija Konstantīna Meladzes autorvakarā konkursā „Jaunais vilnis”, kurā dziedātāja bija žūrijas dalībniece.

Šogad, savā 60. jubilejas gadā, abos koncertos Rīgā un Liepājā Laima Vaikule dziedās savu populārāko dziesmu programmu “Atkal mājās”, tostarp dziesmas „Viss nāk un aiziet tālumā” “Vienā laivā”, “Laternu stundā”, “Par dzelteno lapu”, kā arī dziesmas krievu valodā, tāpat skanēšot arī jaunas dziesmas.

Programma pērn tika pirmatskaņota koncertā “Arēnā Rīga”, iznāca Laimas albums „Atkal mājās” ar Raimonda Paula melodijām un Guntara Rača dziesmu tekstiem. Latviešu valodā iepriekšējais dziedātājas albums iznāca 1996. gadā – lielākā daļa dziedātājas albumu iznākuši krievu valodā. Aizvadītā gada albuma atklāšanas koncerts tad arī ir bijis līdz šim vienīgais „Atkal mājās” koncertprogrammas priekšnesums plašas publikas priekšā.

Laima uzsver, ka neviens no viņas koncertiem nelīdzinās citam, arī tad, ja programma ir tā pati. „Es nekad divreiz nebūšu vienāda,” uzsver dziedātāja. Kopš koncerta Arēnā Rīga pagājis jau gads un Laima, aicinot uz koncertu 22. augustā, atzīst, ka savu publiku vēlas redzēt jo biežāk, jo labāk un Dzintaru koncertzālē Laima tiešām jūtas kā mājās. Gaidāmi gan krāšņi tērpi, gan citi pārsteigumi. Kā viesis koncertā piedalīsies Vaikules vairākkārtējs koncertu partneris, kā arī albuma vokālais producents Jānis Stībelis, kā arī meiteņu vokālais duets „Lady’s Sweet”.

Savā interneta blogā dziedātāja krievu valodā raksta – „Šajā vasarā karsti ir visur, kur esmu. Ierakstīju duetu ar karsto pusi Tatu Somonjanu. Dziesma ir divās valodās – krievu un armēņu. Par ko? Par ģimenes vērtībām. Ceru, jums patiks. 15. augustā man ir koncerts Liepājā, bet 22. augustā jūrmalā. Nāciet. Būs karsti!”

Kā vēsta koncerta rīkotāju pārstāvis Klāss Vāvere, Dzintaru koncertzāles koncerts ir izpārdots, tādēļ ikviens interesents aicināts apmeklēt koncertu Liepājā.

Varbūt noder


15. VIII 19.00 Liepājā, stadionā „Daugava” (EUR 10 – 35);

22. VII 19.00 Dzintaru koncertzālē (EUR 10 – 100).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+