×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. maijs, 2016
Drukāt

Laima Vaikule: Man ir prieks atklāt vasaru Jūrmalā ar savu koncertu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ar vērienīgu Kūrorta svētku programmu 28. maijā Jūrmalā tiks svinēts vasaras sākums. Svētku kulminācijā Majoru pludmalē uz lielās skatuves ar īpašu koncertprogrammu kāps pašmāju dziedātāja Laima Vaikule. Koncertu noslēgs šīs vasaras krāšņākā uguņošana jūras krastā.

“Jūrmala man vienmēr bijusi īpaša pilsēta! Te ir manas mājas. Te es vienmēr atgriežos pēc tālākiem un tuvākiem koncertbraucieniem. Man patīk pastaigas ar maniem suņiem, baudot svaigo jūras gaisu, patīk stādīt un pārstādīt puķes savā dārzā un patīk tikšanās ar tuviem draugiem. Šovasar Jūrmalā būšu vairāk kā citus gadus, jo gatavošu savu festivālu “Laima Vaikule Rendez-Vous”, kas Dzintaru koncertzālē notiks no 5. līdz 8.jūlijam ar ļoti daudz manu skatuves kolēģu piedalīšanos. Es vienmēr ar zināmu lepnumu varu aicināt pie sevis viesus, jo Jūrmala ir eleganta vieta, kur pavadīt brīvdienas – lieliski restorāni un aktīva koncertdzīve. Man ir prieks atklāt kūrorta vasaras sezonu ar savu koncertu, kurā skanēs gan dziesmas no mana albuma “Atkal mājās” ar Maestro dziesmām, kā arī hiti, bez kuriem neiztikt – “Vernisāža”, “Par pēdējo lapu”, “Ещё Не Вечер” u.c.,” stāsta Laima Vaikule. Estrādes dīva savus klausītājus svētkos iepriecinās ar programmu, kurā uzstāsies ar stundu garu programmu latviešu un krievu valodā.

Tūlīt pēc Laimas Vaikules koncerta svētku viesus iepriecinās grandioza uguņošana jūras krastā. “Jūrmalas Kūrorta svētku viesiem tiek gatavots unikāls uguņošanas šovs, ko varēs baudīt svētku noslēgumā Majoru pludmalē. Tas pārsteigs un iepriecinās ar jauniem un košiem krāsu salikumiem īpaši Jūrmalai radītas oriģinālas mūzikas pavadījumā, kā arī ar neparastiem trīsdimensionāliem risinājumiem un inovatīvām salūta struktūrām,” stāsta Jūrmalas pilsētas domes Mārketinga nodaļas vadītāja Eva Juhņēviča. Mūziku, kuras pamatā būs vairākas Jūrmalai veltītas dziesmas, speciāli Jūrmalas Kūrorta svētku uguņošanai aranžējis mūziķis, komponists un aranžētājs Kristaps Krievkalns.

Svētku vakara programmu papildinās dīdžejs Toms Grēviņš un grupa “Carnival Youth”, kas tikko būs atgriezusies no savas Eiropas koncerttūres. Savukārt visas dienas garumā Dzintaru piekrastē noritēs “ZZ Festivāls”, kura ietvaros tiks piedāvāts plašs aktivitāšu klāsts bērniem, koncerti un sportiskas izklaides jauniešiem. Jomas ielā būs sarūpēti bagātīgi Jūrmalas restorānu garšu baudījumi un noritēs pašmāju labumu tirdziņš. Svētku ieskaņā tūkstošiem jūrmalnieku dosies svētku gājienā, bet Horna dārzā uzstāsies dziesminieks Goran Gora un citi mūziķi.

Visi Jūrmalas Kūrorta svētku pasākumi apmeklējami bez ieejas maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+