×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

“Laimas” muzejā aplūkojamas no šokolādes darinātas rotas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šokolādes meistara chocolatier Manoša Hatzidaka darinātās rotas.

Decembrī Laimas šokolādes muzejs, atzīmējot gada jubileju, piedāvā īpašu svētku programmu visai ģimenei – piecas Ziemassvētku izrādes bērniem, kā arī iespēja apskatīt no Laimas tumšās šokolādes gatavotu rotu izstādi, portālam LA.lv pastāstīja komunikāciju speciāliste Maija Dulle-Sūniņa.

Laimas šokolādes muzeja vadītāja Dace Reisone-Sondore stāsta, ka, sagaidot Ziemassvētkus un atzīmējot Laimas šokolādes muzeja gada jubileju, muzejs parūpējies par jaunām dāvanu idejām. “Apmeklējot muzeju, apmeklētājiem būs iespēja apskatīt īpašas šokolādes rotas. Garšīgo rotu autors ir šokolādes meistars – chocolatier Manošs Hatzidakis no Grieķijas. Kopumā šokolādes rotu izstādes ekspozīcijā aplūkojamas 45 šokolādes rotas, kas gatavotas no Laimas tumšās šokolādes. Šokolādes gredzenu, auskaru, diadēmas un pat cepures pagatavošanā, izmantoti divi kilogrami Laimas tumšās šokolādes. Izstādi Laimas šokolādes muzeja apmeklētāji varēs apskatīt līdz 23. decembrim.”

Tāpat muzejā būšot skaisti izrotāta Ziemassvētku egle un pat kamīns, savukārt bērniem sarūpēta īpaša svētku izrāde “Šokolādes Ziemassvētki” ar jauno burvju mākslinieku Danti Pecolli, kas pārsteigs izrādes apmeklētājus ar dažādiem burvju trikiem, uzburot konfektes un pat Ziemassvētku vecīti ar dāvanu maisu.

Dante burvju trikus apguvis kopā ar saviem vecākiem Daci un Enriko Pecolli, bet šoreiz mazos skatītājus mēģinās pārsteigt tikai un vienīgi paša spēkiem. Izrādes Laimas šokolādes muzejā notiks 17., 18., 19., 20. un 21.decembrī plkst. 11 Pasākumu ieteicams apmeklēt sākot no triju gadu vecuma, tā ilgums 2,5 stundas. Ieejas kartes cena bērnam 11, pieaugušajam – 19 eiro, ģimenes biļete maksā 49 eiro. Biļešu rezervācija pa tālruni: 27868067. Vietu skaits pasākumā ir ierobežots.

Dace Reisone-Sondore arī atgādināja, ka vairākas dienas decembrī Laimas šokolādes muzejs būs slēgts uz ierobežotu laiku vai pat visu dienu. “Laimas šokolādes muzejs būs slēgts 5. un 17. decembrī, savukārt Ziemassvētku izrāžu dienās – no 18. līdz 21. decembrim – muzeja apmeklētājus gaidīsim no plkst. 14 līdz 19. Muzejs būs slēgts arī Ziemassvētku brīvdienās – 24., 25. un 26. decembrī, bet 31.decembrī muzejs būs atvērts no plkst. 10 – 16.,1. janvārī muzejs būs slēgts,” precizēja vadītāja.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+