×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
23. oktobris, 2015
Drukāt

“Laimas Muzykanti” grandiozā koncertā Liepājā sadziedāsies ar Ievu Akurāteri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc grandiozā skaņas, video un gaismas šova skatītāju pilnā Latgales koncertzālē “Gors”, etnoroka ansamblis “Laimas Muzykanti” ar lielkoncertu “Atdot tautai tautasdziesmu” 30. oktobrī plkst. 19 viesosies Liepājas Olimpiskā centra “Rožu zālē”, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Programmā skanēs gan dziesmas no “Laimas Muzykantu” senāka repertuāra, gan dziesmas no jaunā albuma “Rodi”, gan pirmatskaņojumi. Īpašs sveiciens Kurzemes pusei būs dziesma “Tur aiz viņiem kalniem”, kas nākusi no Kurzemes un radusies jau 19. gadsimtā, pastāstīja grupas “Laimas Muzykanti” dalībnieks Artūrs Uškāns.

Īpaši Liepājas klausītājiem “Laimas Muzykanti” gatavo programmas daļu, kurā uzstāsies kopā latviešu mūzikas leģendu Ievu Akurateri.

Grupas “Laimas Muzykanti” līderis Artūrs Uškāns uzsver, ka “ir laiks celt gaismā mūsu tautas spēcīgākās dziesmas un atdot tās atpakaļ tautai! Mēs esam ļoti priecīgi, ka Liepājas koncertā uzstāsimies kopā ar Ievu Akurateri – tas būs skaists un radoši bagātinošs notikums mūsu koncertdzīvē.”

Jau kopš pirmā koncerta “Laimas Muzykantu” tūrei piebiedrojusies arī jaunā, talantīgā etnodziedātāja Leila Alijeva – māksliniece, kura savā daiļradē apvieno latviešu un azerbaidžāņu muzikālās tradīcijas. Līdz šim Leila Latvijā ir sadarbojusies ar Intaru Busuli, “Borowa MC” un citiem Latvijas māksliniekiem.

Savukārt grupa “Elpa” dāvinās klausītājiem savu “zelta arhīvu” – “Senā dziesma”, “Ezerā”, “Gan es tevi izauklēšu” un citas leģendāras dziesmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+