Laimīgā izglābšanās 0

Latvijas solo motokrosa braucēju komanda Nāciju kausa izcīņas sacensībās Toičentāles trasē Vācijā vakar kā caur adatas aci iespraucās galvenajā A finālā un izcīnīja 16. vietu.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Sestdien kvalifikācijas braucienos Dāvis Ivanovs klasē MX2 finišēja 17. vietā, Matīss Karro “MX Open” klasē ieņēma 18. vietu, Augusts Justs MX1 – 25. Kopā iznāca 21. vieta, kas garantēja līdzdalību tikai B finālā, taču ar iespēju tajā pacīnīties par iekļūšanu starp tām 20 komandām, kas startēs A finālā. Karro vakar finišēja pirmais, Ivanovs – desmitais, Justs – 16. vietā, un ceļš uz galveno finālu vaļā. Tajā sekmīgākais bija Matīss Karro ar 13. vietu otrajā braucienā, Dāvim Ivanovam un Augustam Justam attiecīgi 24. un 29. vieta, komandai – 16. Pērn Latvijas motobraucēji Nāciju kausa izcīņā ieņēma 14. vietu.