Horoskopi un mistika

Laimīgākās un nelaimīgākās Zodiaka zīmes: uzzini, kas tev iedalīts! 16

Foto – Shutterstock

Visi laimīgie cilvēki ir laimīgi vienādi, bet katrs nelaimīgais – nelaimīgs pa savam, tā varētu pārfrazēt slaveno Ļeva Tolstoja citātu no romāna “Anna Kareņina”. Patiešām, paraugoties apkārt, šķiet: daži cilvēki ir gluži vai radīti, lai būtu laimīgi, kamēr citi to vienkārši neprot. Runā, ka šī horoskopa pamatā esot Hārvarda universitātē tapis pētījums, bet, lai nu kā, vari pārbaudīt, vai atbilst.

Trešā nelaimīgākā Zodiaka zīme – Jaunava
Diezgan saspringta un mērķtiecīga zīme, kam nekaitētu šad un tad atslābināties, atmest lieko nervozitāti un nomest atbildības nastu, kuru paši vien sev uzvēluši. Ja ne smagais raksturs, Jaunavas varētu būt gluži laimīgas, taču pašas sev izvēlas mocekļu un upuru dzīvi, un tad nes šo krustu visa mūža garumā, laiku pa laikam neaizmirstot par to atgādināt apkārtējiem.

Jāpiebilst gan, ka veiksme Jaunavām patiešām uzsmaida relatīvi retāk nekā citu Zodiaka zīmju pārstāvjiem, tādēļ viss, ko viņi sasniedz, ir pašu radīts.

Otrā nelaimīgākā zīme – Vēzis
Cilvēki, kuri dzimuši Vēža zvaigznājā, reti sevi sauc par laimīgiem, un viņiem tiešām ir daudz psiholoģisku problēmu, kas saistītas ar paaugstinātu aizdomīgumu. Vēži bieži šaubās par sevi, par saviem spēkiem, iespējām un pat izskatu, kaut gan tieši tam visbiežāk nav nekāda iemesla.

Turklāt cilvēki, kuri dzimuši Vēža zīmē, viegli pakļaujas nelabvēlīgu paradumu kārdinājumam, bet atbrīvoties no tiem ir ārkārtīgi grūti. Viņu maigais, pakļāvīgais raksturs neļauj vadīt, tādēļ viņi lielākoties nokļūst pakļautības stāvoklī, kas, neapšaubāmi, atstāj iespaidu uz pašvērtējumu un veicina nelaimīgumu. Un, tā kā arī ģimenes dzīvē viņi parasti ieņem tikai otro vietu, tad kļūs saprotama Vēžu neapmierinātība ar dzīvi.

Visnelaimīgākās – Zivis
Aptaujā, kurā uz vienādiem jautājumiem atbildēja vairāk nekā 10 000 cilvēku, visretāk par laimīgiem sevi atzina Zivju zīmes pārstāvji. Savā vairumā šajā zvaigznājā dzimušie ir introverti, tātad iegrimuši sevī, un viņu pašanalīze nereti pāriet paškritikā un sevis noniecināšanā. Te lielu lomu spēlē pārliecības trūkums.

Zivīm līdzās nepieciešams cilvēks, kurš viņas uzmundrina, pasaka priekšā, ko darīt, un pastāvīgi atbalsta. Ja šāds cilvēks ir, tad Zivis no nelaimīgākās zīmes var pāriet pat “veiksminieku” rindās. Turklāt Zivīm bieži trūkst arī sabiedrības atbalsta un sapratnes, īpaši materiālistiski, pragmatiski orientētā sabiedrībā Zivīm grūti atrast domubiedrus.

Bet lūk, nelaimīgo pretstats: trīs vislaimīgākās Zodiaka zīmes.
Trešajā vietā – Ūdensvīrs
Ūdensvīri laimīgāko zīmju sarakstā nav iekļuvuši nejauši. Šajā zīmē dzimušie ir bezbēdīgi, nepārdzīvo par sarežģījumiem un vienmēr tiecas pēc baudām. Viņi nav piesaistīti kādai vietai, nepārdzīvo, ja viņiem trūkst mīļotā cilvēka, jo ir daudz draugu, tādēļ viņu sirds un asinsvadu sistēma ir labākā stāvoklī nekā jebkurai citai zīmei.

Tikpat svarīgs arī fakts, ka Ūdensvīri caurmērā ir ļoti daudzpusīgi, tādēļ ļoti pieprasīti un nekad nepaliek vieni.

Otrajā vietā – Lauva

Saistītie raksti

Jādomā, neviens nebūs pārsteigts ieraugot Lauvu pasaules veiksminieku sarakstos. Šīm apdāvinātajām un darbīgajām personībām padodas burtiski viss, pie kā viņas ķeras. Lauvas ir pašpārliecināti, pašpietiekami un augstsirdīgi, viņiem ir plašs redzesloks, tādēļ Lauvam apkārt vienmēr spieto apbrīnotāji, uz kuru rēķina iespējams pašrealizēties un kurus var vadīt, tādējādi gūstot baudu no dzīves.

Turklāt, protams, Lauva ir estēts un gardēdis, kurš ciena un parasti iegūst izsmalcinātas, dārgas un kvalitatīvas lietas. Apbrīnotāju sekošana un glaimi piešķir Lauvu laimei īpašu asumu.

Vislaimīgākie – Dvīņi
Vislaimīgākā Zodiaka zvaigznāja slava Dvīņiem nav tikusi par velti. Šie cilvēki apvieno Lauvas izsmalcinātību un varas apziņu ar Ūdensvīra komunikabilitāti un bezrūpību, turklāt Dvīņiem piemīt kāda īpašība, kuras nav nevienam citam Zodiaka pārstāvim – absolūta iekšēja brīvība. Viņi ir brīvi gan no aizspriedumiem un kompleksiem, gan svešas ietekmes un pašu pieradumiem. Turklāt Dvīņi ir eksperimentētāji un savā dzīvē izvēlējušies tieši un tikai tās baudas, kas viņiem sagādā patiesu prieku.

Saskaņā ar aptaujām, 90% Dvīņu jūtas absolūti laimīgi un ir gatavi šo laimi dāvāt arī citiem.

LA.lv