Latvijā
Sabiedrība

Laimīgi aizved mājās: Vecmīlgrāvī policija palīdz divgadīgai meitenei ar kaķi0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Zane Bitere

Rīgas pašvaldības policija (RPP) Rīgā, Vecmīlgrāvī, uz ielas sastapusi klīstam divus gadus vecu meiteni, aģentūru LETA informēja RPP.

Nedēļas nogalē policija saņēma informāciju par kādu pirmsskolas vecuma meiteni ar kaķi rokās, kura bez pieaugušajiem pastaigājās pa Vecmīlgrāvi. Ziņotāji bērnu apturēja brīdī, kad viņa ar mājdzīvnieku mēģināja pāriet pāri Augusta Dombrovska ielai. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Kārtības sargi, tuvojoties notikuma vietai, pamanīja izsaucēju, kura likumsargiem māja ar roku. Blakus ziņotājai atradās arī maza meitene, kura rokās turēja baltas krāsas kaķi. Bērns policistus informēja, ka māte mājās guļot.

Saistītie raksti

Meitenei līdzpaņemtajā somiņā bija mobilais telefons, kura atbloķēšanas paroli viņa nespēja atcerēties. Tomēr pēc brīža uz tālruni piezvanījusi vecmāmiņa.

Pēc neilga laika policisti pamanīja, ka viņu virzienā skrien manāmi satraukta bērna māte.

Bērna māte pastāstīja, ka pēc nakts maiņas ar meitu skatījusies multfilmas un aizmigusi. Nedaudz vēlāk pamodusies un konstatējusi, ka meitas vairs neesot mājoklī. No viņas somiņas bija paņemts telefons ar atslēgām, un mājokļa durvis bija atstātas vaļā. Arī kaķis bija pazudis. Bērna māte izskrējusi kāpņu telpā, kur vecmamma informējusi par meitas atrašanās vietu.

Sieviete ar meitu un kaķi aizvesta uz dzīvesvietu, kur konstatēti bērnam labvēlīgi apstākļi.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem situācijas izvērtēšanai.

LA.lv