Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
4. augusts, 2015
Drukāt

Serbijā laimīgo skaitli parāda pirms izlozes

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Serbijas policija nopratina 11 cilvēkus, kas aizturēti pēc loterijas tiešraides televīzijā, kad laimīgais skaitlis tika parādīts vēl pirms tā izlozes, ziņo britu raidsabiedrība BBC. Incidents izraisījis aizdomas par krāpšanu, liekot atkāpties no amata loterijas rīkotājam.

Pārraidē cipars 21 tika parādīts uz ekrāna, vēl pirms tas tika izvilkts no lozēšanas iekārtas. Serbijas Valsts loterijas (SVL) pārstāvis paziņojis, ka tā bijusi “tīra sagadīšanās”, taču policija sākusi izmeklēšanu. Viena no aizdomās turētajām ir izlozes rīkotāja Aleksandra Gudela. SVL pārstāvis apgalvo, ka tā esot bijusi tehniska kļūme, kad uz ekrāna parādījies cipars 21, bet no lozēšanas iekārtas izvilkts cipars 27 un tikai tad cipars 21. Policija ir pārņēmusi lozēšanas iekārtu, bumbiņas ar cipariem un datorprogrammu kā lietiskos pierādījumus izmeklēšanā. Serbijas premjerministrs Aleksandrs Vučičs (attēlā) paziņojis, ka jebkura persona, kas iejaukta noziedzīgā darbībā, tiks sodīta. “Ceļš uz cietumu ir ļoti īss,” teica Vučičs. Lielāko laimestu – vienu miljonu eiro – neieguva neviens. Valsts rīkotā nacionālā loterija Serbijā ir ļoti populāra.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+