×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
1. oktobris, 2012
Drukāt

Laimīgs un vesels atgriežas

Foto - www.andriskozlovskis.lvFoto - www.andriskozlovskis.lv

Televīzijas kanālā LNT 6. oktobrī jauno sezonu sāk veselībai un skaistumkopšanai veltītais raidījums Laimīgs un vesels. Ēterā atgriežas skatītājiem ērtākā laikā – katru sestdienas rītu pulksten 10, kad visa ģimene vēl ir mājās.

 

“Kad vasaras sākumā izveidojām šo jauno un aizraujošo raidījumu, kurā sniedzam praktiskus padomus un atspoguļojam mūsdienu iespējas ārstniecības un estētiskās skaistumkopšanas jomā, ļoti cerējām, ka tas skatītājiem iepatiksies. Mūsu cerības piepildījās,” atzīst Laimīgs un vesels vadītāja Iveta Komisāre–Gorodņičija.

“Daudzi gan uzskata, ka labākais dakteris ir internets, bet mēs gribētu, lai cilvēki nenoteiktu sev diagnozi tikai pēc internetā gūtās informācijas. Ikvienam saprotamā veidā stāstām par slimībām, to pazīmēm, diagnostiku un ārstēšanu. Studijā aicinām gan skatītājus, kas vēlas aktīvi piedalīties pārraidē, gan veselības nozares labākos speciālistus, zinošus ekspertus, kuri iesaka, kā uzveikt konkrētu slimību un kādam jābūt rīcības plānam, lai tas izdotos.

Lai raidījums būtu vēl interesantāks un saturiski bagātīgāks, turpmāk katra pārraide būs veltīta vienai problēmai. To ievadīs patiess dzīvesstāsts par kāda cilvēka veselības problēmu, pēc tam raidījuma gaitā kopā ar ārstu ieteikumiem sniegsim risinājumu – kādi diagnostiskie izmeklējumi un ārstniecība viņam nepieciešama, lai atkal kļūtu vesels un laimīgs.

Tā, piemēram, 6. oktobra raidījums būs veltīts krākšanai. Vai to var izārstēt, kādas ir jaunākās ārstniecības metodes, ko iesaka eksper-
ti – atklāsim jau pirmā raidījuma gaitā.

Šajā sezonā katrā raidījumā padomus sniegs arī farmaceits, skaidrojot, kā zinoši izvēlēties zāles, lai klients no aptiekas neizietu ar veselu medikamentu maisiņu, lai gan daļa no tiem viņam konkrētajā situācijā nemaz nav vajadzīgi.

Vairāki raidījumi tiks veltīti diagnostikai. To veic gandrīz katrā poliklīnikā un slimnīcā, tomēr precīzu rezultātu gūšanai īpaši nozīmīgas ir izmantotās tehnoloģijas. Ar jaunāko diagnostisko risinājumu palīdzību iespējams iegūt izcili augstas izšķirtspējas attēlus, kas ļauj agrīni atklāt dažādas saslimšanas, piemēram, vēzi tā sākuma stadijā. Sākot to ārstēt laikus, ir labākas izredzes slimību uzveikt pilnībā.

Raidījuma līdzdalībnieki studijā varēs sekot līdzi izmeklējumu gaitai, dažādiem eksperimentiem un uzklausīt ekspertu ieteikumus, vērot video par operācijas norisi.

Raidījuma satura kvalitāti palīdz nodrošināt mūsu sadarbības partneri Veselības centrs 4 un medicīnas sabiedrība ARS. Šosezon sadarbosimies arī ar AS Olainfarm un aptieku tīklu LV aptieka.

Kā ierasts, studijā aicināsim skatītājus – ja vēlaties būt viņu pulkā, rakstiet mums, sūtot vēstuli vai e-pastu uz info@dkmedia.lv!

Raidījumam Laimīgs un vesels izveidojusies lieliska sadarbība ar žurnālu 36,6 °C, un tāpat kā līdz šim aktīvākais studijas viesis saņems dāvanu – žurnāla abonementu trim mēnešiem. Tas noderēs katram, kurš grib būt vesels.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+