×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
30. augusts, 2013
Drukāt

“Laimīgs un vesels” jaunā sezona

televizors_Evija_Trifanova_Leta_87

LNT raidījums “Laimīgs un vesels” rudens sezonā saviem skatītājiem piedāvās daudz aktuālu tēmu un vadošo medicīnas nozares ekspertu ieteikumus, kā uzveikt slimības un kļūt veselam. “Laimīgs un vesels” no 7. septembra būs skatāms katru sestdienas rītu plkst. 10.10 LNT 
kanālā!

 

Rudens sezonā – jauna studija un jaunas vēsmas

Turpmāk būsim vēl tuvāk skatītājam, jo mūsu mērķis, lai cilvēks varētu teikt: “Esmu laimīgs, jo esmu vesels!” Katrs raidījums “Laimīgs un vesels” tiks veltīts noteiktai aktuālai tēmai, tajā piedalīsies medicīnas eksperti un vadošo jomu speciālisti. Visi kopā diskutēsim par veselības un skaistumkopšanas problēmām, meklēsim risinājumus un atbildēsim uz skatītāju iesūtītajiem jautājumiem. Studijā ārsti, uzklausot skatītāju iesūtītos jautājumus, stāstīs par slimībām, to simptomiem un cēloņiem, kā arī norādīs, kādas ir iespējamās ārstēšanas metodes. Raidījuma otrajā daļā kādam no skatītājiem tiks sniegta iespēja veikt izmeklējumus un saņemt tālāko ārstniecības plānu pilnīgai slimības uzveikšanai.

 

Raidījuma aktuālās tēmas septembrī

Par to, kā bērnam sākt skolas gaitas, plašāk stāstīsim jau pirmajā sezonas raidījumā 7. septembrī, kur diskutēsim: kādos gadījumos bērniem nav ieteicams piedalīties sporta nodarbībās, ko darīt, ja bērnam veidojas šķībā mugura un cik nozīmīga loma ir fizioterapeitam bērna un pusaudža attīstībā? Raidījuma gaitā pieaicinātie medicīnas eksperti stāstīs, kas jāņem vērā vecākiem, lai bērns droši var sākt skolas gaitas, nekaitējot savai veselībai.

Meklēsim atbildes uz jautājumu, vai jāsamierinās ar strijām, pinnēm, rētām un dzimumzīmēm. Mēs sakām – nē, jo šīs problēmas var risināt! Tādēļ 14. septembra raidījumā pievērsīsimies ādas veselībai, kas bieži vien saistīta ar pinnēm un dažādiem ādas veidojumiem. Raidījuma ietvaros vienai mūsu skatītājai dosim iespēju veikt ādas ārstniecības procedūras ar jaunākajām tehnoloģijām skaistumkopšanā, tās sniedz manāmus uzlabojumus jau pēc pirmās procedūras.

 

Ar mīlestību 
pret skatītāju

Arī raidījuma vadītāja Iveta Komisāre-Gorodņičija ir pārliecināta, ka jaunā sezona skatītājiem sniegs atbildes uz daudziem līdz šim vēl neatbildētiem jautājumiem. “Gatavojoties jaunajai sezonai, tēmu aktualitātes gatavojām sadarbībā ar mūsu uzticamajiem partneriem “Veselības centru 4” un medicīnas sabiedrību “ARS”. Esam pateicīgi arī skatītājiem, kuri mums uzticējuši savus stāstus un ir gatavi ar tiem dalīties arī radījuma gaitā. Uzrunājot skatītājus, mēs esam uzņēmušies sava veida misiju – palīdzēt tiem, kas nezina, kā labāk uzveikt savas veselības problēmas. Mūsu mērķis ir iedrošināt veikt veselības pārbaudes, izmantot valsts apmaksātās programmas un saprast, kā izvēlēties ārstu un kam vari uzticēties, jo ikviena slimība ir uzveicama, ja vien to dari savlaicīgi,” atklāj raidījuma vadītāja Iveta Komisāre-Gorodņičija.

Sekojiet raidījumam “Laimīgs un vesels” jau no 7. septembra ik sestdienu plkst. 10.10 kanālā “LNT”!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+