×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

Laimīgu attiecību noteikumi. Tikai divi, bet abi svarīgi! (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Patiešām pārsteidzoši, bet pamata noteikumi laimīgai privātai dzīvei ir tikai divi. Uzzini tos!

Pirmais noteikums. Attiecībās jājūtas viegli

Viegli jājūtas jau no paša sākuma. No pirmajām minūtēm. Cilvēks, ar kuru jau no pirmajām minūtēm kopā jūtaties kā seni paziņas, noteikti tev būs labāks partneris nekā tas, ar kuru nāksies “pierīvēties” gadiem.

Puisis, ar kuru jau pēc piecpadsmit minūtēm esat gatavi noslēpties parka tumšākajā stūrītī, tev noteikti būs piemērotāks nekā kungs, kuram septiņus gadus rakstīji vēstules un atbildi tā arī nesaņēmi.

Meitene, kura par puisi uzreiz izrāda interesi, ir labāka par nepieejamu daiļavu, kuru iesākumam vajag aizvest vismaz uz Bahamām.

Tā ir aksioma, kuru pierādīt nevajag, uzskata populāra blogere Morena Morana. Attiecībās, viņasprāt, vispār neko nevajag pierādīt uz sava rēķina.

Nevajag censties nevienu iekarot, nevienam pielāgoties un skriet pakaļ. Ja reiz to izdarīsi vienu reizi, turpmāk darīsi ikdienas, bet pretī redzēsi tikai kaprīzu un neapmierinātu būtni.

Ja reiz uzreiz neradās sapratne un dzirksteles nebija, nav vērts raut kaķi aiz astes. Tātad tas vienkārši nav tavs cilvēks.

Sarežģītas attiecības der tikai tiem, kuriem citādi ir garlaicīgi – pārāk daudz brīva laika.Visiem pārējiem šādas
ciešanas tikai bojā nervus.

Nav vērts stiept uz savas muguras smagas attiecības. Attiecībās, kurās tu to vien dari, kā danco pēc kāda stabules, ir pazemojošas. Agri vai vēlu tavs pacietības mērs būs pilns. Neļauj sevi ievilkt sarežģītās attiecībās!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g Atbildēt

    Ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, samaksāt par studijām savam bērnam. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi!

Draugiem Facebook Twitter Google+