×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. janvāris, 2013
Drukāt

„Laimīgu Jauno gadu, mammas!”


Kārtējā gadu mija, un kārtējais krievu kino almanahs ir klāt, turklāt šoreiz tas turpina jau filmā „Mammas” aizsāktās līnijas. Kā sola veidotāji, skatītāji tiks iepazīstināti ar jauniem stāstiem un jauniem piedzīvojumiem, kā arī jauniem varoņiem, un to visu apvieno mīlestība pret mammu.

Šajā liriskajā komēdijā ir piecas noveles, kurās savijušies smieklīgi un aizkustinoši, komiski un melanholiski elementi, un katra no novelēm atklās mātes un viņas bērna stāstu, jo, lai kas arī notiktu, māte ir vienīgais cilvēks, kura mīlestībai robežu nav. Protams, scenārija autoriem var arī piesieties, jo notikumi pavērsienos iezagušies ābeces motīvi, taču, ja arīdzan šī daļa savāks pieklājīgu kasi, nav ne mazākā pamata šaubīties, ka turpinājums sekos.

Filmas „Laimīgu Jauno gadu, mammas” pirmizrāde notika jau 19. decembrī un to apmeklēja arī vienīgā starptautiski zināmā zvaigzne – novecojušais franču sekssimbols Alens Delons, kurš neslēpa sajūsmu par iespēju strādāt mammām veltītā kinoprojektā un pateicās visai filmēšanas grupai par profesionālo darbu.

 

UZZIŅA:

„С новым годом, мамы!”

Krievija, 2012.

Režisori: Artjoms Akseņenko, Sariks Andreasjans, Antons Bormatovs, Dmitrijs Gračevs, Kļims Poplavskis

Lomās: Jekaterina Vilkova, Tatjana Vasiļjeva, Svetlana Ivanova, Irina Rozanova, Elizabete Bojarska, Alens Delons

No 4. janvāra „Kino Citadele”

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+