Apbrīno

LaIPA noteikusi radiohita titula pretendentu piecinieku 0


Dziedātājs Dons (Artūrs Šingirejs).
Dziedātājs Dons (Artūrs Šingirejs).
Foto – Leta

Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienība (LaIPA) apkopojusi visvairāk spēlētās dziesmas un noteikusi piecas dziesmas, kas pretendē uz radiohita titulu, aģentūru BNS informēja “Zelta Mikrofons 2014” pārstāve Līva Segliņa.

Radiohitam izvirzītas dziesmas: “Jauns sākums” – “PeR”, “Tev piedzims bērns” – Dons, “Brown eyes and all the rest” – “Carnival Youth”, “Saule šodien auksta” – “Musiqq”, “Pāriet bailes” – Dons.

Lai noteiktu visvairāk atskaņotās dziesmas, LaIPA apkopo radiostaciju iesniegtās atskaites par dziesmu atskaņojumu 2014. gadā. Visvairāk atskaņotās dziesmas, pēc to skanēšanas biežuma, tiek reizinātas ar radiostaciju reitingiem. Pieciniekā var iekļūt tikai tādas dziesmas, kas skanējušas vismaz trīs radiostacijās, turklāt tām jābūt ierakstītām, reģistrētām un publicētām laika posmā no 2013. gada 6. decembra līdz 2014. gada 2. decembrim.

Gada radiohits tiks paziņots Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2014” koncertceremonijā, kas 24. februārī notiks Latvijas Nacionālajā operā.

Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” organizē Latvijas skaņu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība (LaMPA) sadarbībā ar LaIPA un Kultūras ministriju.

LA.lv