×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
10. augusts, 2012
Drukāt

Lakučs: Māris man atdeva parādu

Viesturs SerdānsViesturs Serdāns

Pēc Māra Štromberga triumfa Londonā treneris Ivo Lakučs atzina, ka beidzot audzēknis atdevis parādu. Ivo zinājis, ka Māris ir stiprs un var uzvarēt.

Ivo Lakučs: “Pirms fināla pateicu – tu esi dzīvs, un viņš bija pārsteigts, sak, ko tu stāsti? Bet tiešām – tu domā, brauc, kusties, visu izdari perfekti. Nevis vienkārši samulsis brauc pa priekšu, bet izdzīvo. Ar katru braucienu kļuva labāk, un mēs zinājām, ka tā notiek – caur ērkšķiem uz zvaigznēm. Māris ir spēcīgs! Pirms fināla nedaudz taupījās, bet neapzināti, un vakar bija tāpat. Paši teicāt, ka būs grūti, un arī bija grūti. Kā es jūtos? Tā, it kā Māris man atdevis parādu, jo viņa dēļ nevarēju piedalīties sava dēla dzemdībās. Tagad mēs esam kviti.”

Arī diviem pārējiem Latvijas braucējiem Edžum Treimanim un Rihardam Veidem, kas izstājās pusfinālā, Lakučs veltīja labus vārdus: “Edžus ir malacis. Mēs esam reāli un nelidojam pa mākoņiem. Tas bija Riharda mērķis iekļūt pusfinālā. Varu tikai noņemt cepuri viņa priekšā, jo izpildīja to, ko parasti nepilda – bija supermierīgs, liels komandas biedrs gan Mārim, gan Edžum. Plāns bija atļautajās robežās pēdējā pusfinālā Rihardam izgrūst kolumbieti, un tad Edžus būtu finālā, taču viņš pirmajā taisnē nebija tik stiprs.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+