Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
17. decembris, 2013
Drukāt

Landzē īstenos makšķernieka ideju – izgaismos luterāņu dievnamu

Foto: Inga AulmaneFoto: Inga Aulmane

Ventspils novada Landzē otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, tiks īstenota kāda vietējā makšķernieka ideja – izgaismots Landzes luterāņu dievnams, portālu “LA.lv” informēja novada pārstāve Marlena Zvaigzne.

Viņa klāsta, ka ideja par pasākumu Landzes baznīcā radusies kādam makšķerniekam, sēžot tumsā baznīcas pakājē un gaidot vēdzeles. “Zivju vietā parādījās kas labāks – pēkšņi šķitis, ka Ventas krasts izgaismojas, skan klusa, sirsnīga mūzika, un tumsā grimstošais dievnams kļūst redzams no tālienes – kā zīme gaišumam, kas Ziemassvētkos vieno dažādus cilvēkus,” stāsta Zvaigzne.

Ventspils novada Landzes luterāņu baznīcu izgaismos šā gada festivāla “Staro Rīga” dalībnieks Jānis Dubavs, viens no vērienīgā Pēterbaznīcas izgaismošanas projekta “Pētera sapnis” īstenotājiem.

Otrajos Ziemassvētkos dievnamā koncertēs dzejnieks Andris Akmentiņš un Jānis Dubavs (ģitāra), Laima Miltiņa (balss, vijole) un Arnis Miltiņš (ģitāra, balss). Ziemassvētku dievkalpojums 26. decembrī Landzes baznīcā sāksies plkst. 14, pēc dievkalpojuma plkst.15 klātesošos cienās ar karstu tēju un pīrādziņiem, pēc tam būs koncerts. Tam sekos baznīcas izgaismošana plkst.16.

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (16)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+