×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
1. septembris, 2014
Drukāt

Lasi žurnālā ” 36,6″ 2014. gada septembrī! (1)

366_09

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

– “Varbūt kādam šķitīs dīvaini, bet parasti iztieku bez lietussarga.” TV un radio laika ziņu vīrs Toms Bricis – par saviem iedvesmas un spēka avotiem.

– “Ārsts, kas slimnieka stāvokli pasliktina – atņem prātu, runas spējas, aptur elpošanu.” Skarbi par ikdienu medicīnā – anesteziologs reanimatologs Pēteris Tomiņš.

– Par osteoporozi var liecināt auguma garuma sarukšana par 4-5 centimetriem. Rubrikā “Zem lupas” – osteodensitometrija, diagnostikas metode osteoporozes noteikšanai.

– Riskanta lieta, farmācijas gigantu sazvērestība peļņas gūšanas nolūkā vai efektīvs veids, kā sevi pasargāt no slimībām? Minējumi un fakti par vakcināciju Latvijā.

– Pasaulslaveno boksa čempionu Muhamedu Ali šī kaite pāragri pārvērta kuslā večukā. Pārkinsona slimība.

– Pēc insulta Vladimirs vēlējās tikt uz kājām, nevis atlikušo mūžu būt atkarīgs no ārstiem un zālēm. Glāba neparastas ārstēšanas metodes. Lasi rubrikā “Nepadodos”!

– “Atbrauc pacients, un mēs viņam dodam visu, kas vajadzīgs.” Sanatoriju seriālā – rehabilitācijas centrs “Tērvete”.

– Jauna rubrika – “Atmaskojam mītus”! Šoreiz – par kaitējumu, ko veselībai var nodarīt iecienīta skaistumkopšanas metode – mezodiegi.

– Liec lietā pirkstus, somiņu, lietussargu un nesaudzē uzbrucēja jutīgākās ķermeņa daļas! 7 vienkārši pašaizsardzības paņēmieni.

– Viens augs, bet iedarbojas kā četru veidu tabletes. Par ārstēšanu ar dabas spēku stāsta populārais dakteris Artūrs Tereško.

– Recepšu sadaļā – aromātiskais rudens auglis – bumbieris. Ar gaļu, sieru, saldējumu.

– Svaigēdāju maize – necepta, dzīva. Pēc lasītāju lūguma – neparastā ēdiena receptes.

– Agrāk pavājš, tad – apvēlies, šodien – muskuļots kā Hērakls. Daiņa Gorūzas ceļš līdz bodibildingam.

– Kad pēdējo reizi to izmantoji, lai piezvanītu? Psihoterapeite Diāna Zande spriež par atkarību no gudrajiem tālruņiem – smārtfoniem.

– Transcendentālā meditācija ļauj pacelties pāri ikdienas rūpēm – gan pārnestā, gan burtiskā nozīmē. Uzšķir rubriku “Citāda dziedināšana”!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Oho, jau ieteikts 2104. gada žurnāls!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+