Praktiski
Manas tiesības

Lasītāja jautā: kur Rimi ir govis, ganības un laidars, ja tiek tirgots piens ar šādu zīmolu?0

Foto-LETA

Visgaršīgākais Latvijā, manuprāt, ir Talsu piens, taču veikalos to grūti dabūt. Toties ir nopērkams laikam jau “uz vietas ražotais” Rimi piens. Nav skaidrs, kur Rimi ir govis, ganības un laidars, ka šis tirdzniecības uzņēmums tirgo pienu ar šādu zīmolu. SKAIDRĪTE LIEPIŅA RĪGĀ

SIA “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa informē, ka klienti arvien biežāk uzticas un savos pirkumu grozos iekļauj tieši Rimi privātās preču zīmes produkciju. Būtiskākā šīs preču zīmes atšķirība, ko pamana un atzinīgi novērtē pircēji, esot produkcijas izdevīgā cena. Rimi zīmola produktiem tā ir līdz pat 20% zemāka nekā citām līdzīgām precēm.

“Par privātās preču zīmes produktu ražošanu tiek izsludināti konkursi, kuros aicinām piedalīties gan vietējos, gan ārzemju ražotājus,” stāsta Rimi Latvia pārstāve. “Lēmuma pieņemšanā tiek ņemti vērā tādi faktori kā uzņēmuma kvalitātes standarti, konkrētā produkta kvalitāte un specifikācija, kā arī produkta cena un ražotāja kapacitāte jeb spēja nodrošināt pietiekamus preces apjomus. Izvēloties ražotājus svaigās pārtikas precēm, priekšroku dodam vietējiem uzņēmumiem, ja ir līdzvērtīgs piedāvājums.”

Rimi privātās preču zīmes produktu ražotāju skaitā ir tādi pašmāju uzņēmumi kā Tukuma piens, Jaunpils pienotava, Latvijas maiznieks, Elpa, AS “Putnu fabrika Ķekava”, GPU Nākotne, AS “Dobeles dzirnavnieks” un citi.

LA.lv