×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
6. novembris, 2014
Drukāt

Lasītāji: jaunā valdība ir kā vakardienas rasols (1)

Saeimas preses dienesta fotoSaeimas preses dienesta foto

Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai vakar tika apstiprināts 12. Saeimas deputātes mandāts, bet šodien, iespējams, viņa jau saņems apsveikumus kā jaunās valdības vadītāja.

Kā vērtējat jaunizveidoto Laimdotas Straujumas valdību? To jautāju mūsu ilggadējiem lasītājiem.

Pēteris Daugins Tūjā: “Vislielākā nelaime, ka partiju sistēma Ministru prezidentei neļauj izveidot labāku valdību. Viņai nav tiesību izvēlēties par ministriem tos cilvēkus, kuri vislabāk pārzina attiecīgo nozari. Šodien visu nosaka partiju intereses, nevis valsts vajadzības.

Neapmierina arī pati premjerministre. Uzskatu, ka valdības priekšgalā vajadzīgs gados jaunāks cilvēks ar šodienai atbilstošāku domāšanu. Nepatīk izvēlētais tieslietu ministrs, viņš nedrīkstēja būt šajā amatā. To saku, vadoties no savas personīgās pieredzes. Domāju, ka valdība, lielākais, noturēsies tikai līdz Latvijas prezidentūras EP beigām.”

Gatis Knostenbergs Madonā: “No vienas puses, uz jauno valdību skatos ar cerībām, lai gan jāatzīst: viņi visi – gan jaunie, gan vecie – iemācījušies tikai solīt un solīt. Tas kaitina. Tāpat neatbalstu viņu rosināto algu celšanu. Manā skatījumā, ministriem jāiet kopā ar tautu. Tas nekas, ka sēdekļi augstāki un gludāki. Patīkami, ka starp ministriem ir arī kāda jauna seja. Ar interesei gaidu, ar kādiem darbiem sevi parādīs jaunā izglītības ministre. Bet kopumā tomēr dzīvi uz vietām tas maz ietekmē. Valdība stāv tālu no savas tautas.”

Gunta Krūmiņa Smiltenes novadā: “Šī valdība ir kā ledusskapī nostāvējies vakardienas rasols. Ja man būtu jābalso, atturētos. Neko īpašu neceru. Jāpaļaujas vienīgi uz saviem spēkiem un jāķepurojas, kā protam. Daudzi jūsmo par ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu. Bet man šķiet, ka aiz viņas muguras kāds stāv ar “garu” roku – vai nu viņas vīrs, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors, vai Ventspils vadītājs. VARAM ministrs arī neliekas ne stiprs,­ ne drošs. Toties Edgars Rinkēvičs ir vīrs ar mugurkaulu. Veselības ministrs Guntis Belēvičs – dod, Dievs, lai viņam šajā amatā tādi paši apgriezieni kā farmācijas biznesā un briežkopībā!”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu Daudze īstais karjerists ……!

Draugiem Facebook Twitter Google+