×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
1. oktobris, 2014
Drukāt

“Latvijas Avīzes” galvenā redaktore Linda Rasa: Lasītāji – mūsu sabiedrotie (3)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

No šodienas “Latvijas Pasts” sāk laikrakstu un žurnālu abonēšanas kampaņu nākamajam gadam.

Šāgada preses abonēšanas kampaņas sākums gadījies ļoti trauksmainā laikā. Lai kā emocionālā līdzsvara saglabāšanas vārdā dažbrīd gribas pretoties, uzcelt prātā žogu tai leksikai, tiem jēdzieniem, tai ziņu straumei, kas guvis apzīmējumu “informācijas karš”, tomēr tas šim žogam kāpj pāri. Ziņas, viedokļi par notikumiem Ukrainā, par Krievijas iespējamiem tālākiem plāniem, kā arī tepat pašu mājās, Latvijā, gaidāmās 12. Saeimas vēlēšanas un to izraisītie tekstu un runu plūdi neļauj palikt vienaldzīgam nevienam cilvēkam Latvijā. Un, lai kā man negribas pakļauties šai ģeopolitisko apstākļu uzspiestajai militārajai terminoloģijai, tomēr šķiet, ka šajā gadījumā, arī šajos apstākļos un laikā, kādā dzīvo Latvijas prese, runājot par mūsu darbu, iederīgi ir izmantot apzīmējumu “kaujas lauks”. Arī mums, “Latvijas Avīzei”, ir savs kaujas lauks, kurā mēs cīnāmies par avīzes izdošanu, par to, lai katrs raksts būtu izdevies, par to, lai katrs laikraksta numurs būtu interesants un vajadzīgs mūsu lasītājiem. Jā, tas ir kaujas lauks, kurā mēs arī cīnāmies par jums, “LA” lasītāji, abonenti. Jo “Latvijas Avīze” kā dienas laikraksts spēj pastāvēt, pateicoties jūsu, cienījamie lasītāji, kā arī reklāmdevēju un sadarbības partneru atbalstam. Jūs esat mūsu sabiedrotie šajā kaujas laukā.

“Mans tēvs iestājās par nacionālajām vērtībām un uzsvēra, cik latviešu tautai svarīgi saglabāt avīzes lasīšanas tradīciju. Arī es un mana ģimene domājam, ka nekādā gadījumā Latvijā, lai cik mums attīstīts internets, nedrīkstam zaudēt šo tradīciju, kas, nostiprinājusies vēsturiski, dod lielu baudījumu un gandarījumu, tā vairojot spēkus un izturību, stiprinot garu un uzturot možumu. Tieši vēsturiskās tēmas, nacionālā stāja un Latvijas pamatvērtību turēšana godā mūsu ģimenei ir tas, kas visvairāk patīk “Latvijas Avīzē” un atkal liek mums to pasūtīt. Spītējot kreņķiem par nebūšanām, avīze dod ticību labajam,” tā pērn sarunā ar “LA” žurnālisti teica mūsu lasītājs Edgars Kramfts no Bērzaunes pagasta. Paldies viņam par šiem vārdiem, kas izsaka arī daudzu citu lasītāju domas. “Avīze neatstāj vienaldzīgu, bieži trāpa kā naglai uz galvas, reizēm gribas arī pastrīdēties. Bet tas ir kā ar labu draugu, ar ko padiskutēt,” teica Tamāra Grigase no Ūdrīšu pagasta, kas “LA” lasa jau vairāk nekā 25 gadus. Savukārt Staņislavs Jukšs no Madonas sacīja šādu interesantu salīdzinājumu: “Pēc profesijas esmu ceļinieks, lasīt avīzi – tas nozīmē būt ceļā. Ja laikrak­stu var lasīt no pirmās lappuses līdz pēdējai, tas nozīmē, ka katru dienu esmu interesantā ceļā.”

Lai mēs – “Latvijas Avīze” un lasītāji – arī nākamgad būtu kopā šajā “informācijas kaujas laukā” un katru dienu ietu kopā šo interesanto avīzes veidošanas un lasīšanas ceļu un lai arī nākamgad “Latvijas Avīzi” saņemtu pastkastītēs, aicinu jūs to abonēt. “LA” abonēšanas cena arī nākamgad vienam mēnesim būs 9,93 eiro. Kā katru gadu, arī šoreiz mēs ejam pie lasītājiem ar dāvanām – abonējot avīzi kaut vienam mēnesim, saņemsit “LA” mēnešu kalendāru, bet abonents, kurš izvēlēsies avīzi nākamā gada vismaz četriem mēnešiem, saņems īpašu dāvanu – “LA” izdoto virtuves gudrību un recepšu grāmatu “Ģimenes krājumi”.

Abonējiet un lasiet “Latvijas Avīzi” – laikrak­stu, kura galvenās vērtības ir nemainīgas. Vērtības, kas ir svarīgas vairāk nekā simts tūkstošiem ļaužu Latvijā – “LA” lasītāju plašajai auditorijai.

“LA” izdevumu abonēšanas cenas mēnesī 2015. gadam

“Latvijas Avīze” – 9,93 eiro

“Latvijas Avīze” + “Mājas Viesis” – 11,95 eiro

“Latvijas Avīze” + “Praktiskais Latvietis” – 13,79 eiro

“Latvijas Avīze” + “Praktiskais Latvietis” + “Mājas Viesis” –15,68 eiro

“Latvijas Avīze” + “36,6⁰C” – 12,52 eiro

“Latvijas Avīze” + “Agro Tops” – 13,86 eiro

“Latvijas Avīze” + “Medības” – 12,62 eiro

Kā abonēt

Visās pasta nodaļās laikrakstu un žurnālu abonementus varēs nokārtot līdz 18. decembrim.

Pasta nodaļās ar tiešsaistes pieslēgumu, interneta vietnē www.abone.pasts.lv un pie sava pastnieka visus “LA” izdevumus varēs pasūtīt arī līdz 28. decembrim.

Visus “LA” izdevumus varat pasūtīt arī “LA” Lasītāju servisā, tālr. 67096388, vai sūtot e-pastu info@la.lv. Uz visiem jautājumiem par abonēšanu atbildēs mūsu “LA” lasītāju servisā, tālr. 67096388 vai 25416555.

Šoruden jau 21. reizi pie lasītājiem dodas populārākais kalendārs Latvijā – “Latvijas Avīzes kalendārs” 2015. gadam, ko tradicionāli saņems visi, kas abonēs laikrakstu vismaz janvārim. Datumi un vārda dienas, svētki un atceres reizes, Saules un Mēness ceļš tas pats, kas visiem, taču planetārais ceļavējš un kosmiskās vētras, kā arī dārza darbiem labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas vienkopus tikai mūsu izdevumā. Lai Andra Eglīša Latvijas ainavu redzējums un praktiskie padomi dara skaistu un ražīgu nākamo gadu!

Lasītāji, kuri “Latvijas Avīzi” abonēs vismaz četriem mēnešiem, dāvanā saņems virtuves gudrību un recepšu grāmatu “Ģimenes krājumi”. Ko krāsainajā un padomiem bagātajā grāmatā atradīsiet? Konservēšanas, marinēšanas, žāvēšanas, kūpināšanas, saldēšanas, skābēšanas, sālīšanas, vīna darīšanas un uzlējumu gatavošanas idejas un receptes. Tur būs arī padomi un atjautīgi ieteikumi ikdienas saimniekošanai virtuvē, tradicionālas un neparastas receptes sātīgai maltītei, saldi un veselīgi našķi. Krāšņi ilustrēta grāmata ar daudzpusīgu un bagātu informāciju par produktiem un garšvielām, traukiem un virtuves piederumiem būs vienlīdz noderīga gan iesācējam, gan profesionāļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Labdien. vai ir iespēja nopublicēt dziesmu svētku virsdiriģentu un deju virsvaditāju atalgojumu par katru nodziedāto un nodejoto deju . kā man informācija sniekta no izglītības ministrijas ka cenas ir nesamērīgi neadekvātas . vai nau laiks atklāt nodokļu maksātajiem zināt cik kas maksā .

  2. Spartaka Skrandainis Atbildēt

    Kamēr jūsu Avīzē strādās tāds žurnalists ka Līcītis es vairs šo Avīzi neabonēšu un arī citiem neiesaku šo prostitūtēto zākājošo MĒDĪ(TĀ)ju pasūtīt.

  3. Spartaka Skrandainis Atbildēt

    Kamēr jūsu Avīzē strādās tāds žurnalists ka Līcītis es vairs šo Avīzi neabonēšu un arī citiem neiesaku šo prostitūtēto zākājošo MĒDĪ(TĀ)ju nepasūtIt.

Draugiem Facebook Twitter Google+