Kultūra
Literatūra

Lasītājiem par prieku un skumjām: Akuņins pabeidzis pēdējo romānu par Fandorīnu 16

Publiciitātes un AFP foto

Rakstnieks Boriss Akuņins savā “Facebook” kontā paziņojis, ka pabeidzis rakstīt pēdējo grāmatu par slaveno izmeklētāju un piedzīvojumu meklētāju Erastu Fandorīnu.

“Vēlos pavēstīt visām ieinteresētajām personām, ka Heisei ēras 29. gada desmitā mēneša astotajā dienā esmu beidzis pēdējo grāmatu sērijā “Erasta Fandorīna piedzīvojumi,” raksta autors. Vērts piebilst, ka Heisei ēra ir pašreizējā Japānas imperatora valdīšanas laiks, kas sākās 1989. gada 8. janvārī.

Kā raksta Boriss Akuņins, tagad viņš pievērsīsies romāna rediģēšanai, un priekšā vēl daudz darba, “taču tam jau ir tehnisks raksturs”.

Grāmatnīcās romāns varētu nonākt 2018. gada 8. februārī, kas būs arī 20. gadadiena, kopš iznāca pirmais romāns sērijā par izmeklētāju Erastu Fandorīnu “Azazēls”.

Sākot sēriju “Erasta Fandorīna piedzīvojumi”, Akuņins uzņēmās uzrakstīt katru romānu citā detektīva žanrā: konsipiroloģisks detektīvs, spiegu detektīvs, etnogrāfisks detektīvs un tamlīdzīgi. Līdz šim iznākušas 15 Fandorīna dzīvei un darbiem veltītas grāmatas.

Saistītie raksti
LA.lv