×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. jūlijs, 2014
Drukāt

Lasītāju viedokļi un latviešu romāni


lavaks_0807

Anna Celmiņa no Iecavas novada “Latvijas (Lauku) Avīzi” lasa kopš pirmā numura un uz jautājumu, kas piesaista laikrakstam, bez domāšanas atbild – pēdējā lappuse ar lasītāju viedokļiem un turpinājumos publicētie latviešu autoru romāni.

Interesējot arī raksti par lauksaimniecību, par lauku uzņēmīgajiem cilvēkiem, jo gribot zināt, kā citi izdzīvo šajos laikos.

Arī paši savulaik iekopa saimniecību, audzēja dārzeņus, saknes, turēja lopus. Viss bija labi līdz brīdim, kad Latvijā ienāca lielveikali. Saimniecību nācies likvidēt, jo nebija vairs kam nodot izaudzēto produkciju, jo tirdzniecības tīkli visu par lētāku naudu ieved no ārzemēm. Tagad Celmiņu ģimene audzē zemenes, tiesa, šobrīd tikai savām vajadzībām. Bet, redzot iedzīvotāju arvien lielāku interesi par ogām, sprieduši, ka stādījumus varētu paplašināt un zemenes audzēt arī pārdošanai. Anna stāsta, ka zemenes sagriež ar cukuru ziemas krājumiem, savārījusi arī pieneņu medu ar ievārījuma cukuru, tad tas biezāks. Noder pret klepu un saaukstēšanos, bet var ēst ar baltmaizi un pienu. Bērniem garšo. Līdzīgi varot gatavot arī piparmētru sīrupu.

Bet, turpinot par “Latvijas Avīzi”, Celmiņas kundze iesaka vairāk rakstīt par interesantām apskates vietām Latvijā. Kāda skolotāja teikusi – nav jāskrien uz ārzemēm, tepat mūsu zemītē ir tik daudz skaista, ko redzēt. “Un mēs tā arī darām. Kad avīzē izlasām ko interesantu, sēžamies mašīnā un braucam apskatīt!”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+