×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. decembris, 2013
Drukāt

Vilis Krūmiņš: Lasot var vērtēt politiķus


lavaks_1312

Vilis Krūmiņš Rīgā:  “Mūsu ģimene izvēlas “LA” jau vairāk nekā 25 gadus – no avīzes pirmās iznākšanas dienas. Sākotnēji avīzi izvēlējāmies tādēļ, ka mums ir dārziņš Talsu novadā, bet jau no pirmajiem numuriem secinājām, ka “Lauku Avīze” nav tikai par lauksaimniecību un zemes darbiem.

Parasti es sāku to lasīt no pēdējās lappuses – no “Lasītāju balsīm”, kur vienmēr ir interesanti viedokļi un domas no tautas. Tad atveru 3. lappusi, kur man sevišķi patīk Egila Līcīša feļetoni un Voldemāra Krustiņa komentāri. Laikrak
stā mani interesē visi politiskie raksti, sports, publikācijas par veselību un dārzkopību, jo pats audzēju ābeles un zemenes. Bieži lasu arī “Kultūrzīmes”, un mani apmierina televīzijas programma. Ļoti sajūsmina Ērika Oša un Gata Šļūkas karikatūras. Abonējam arī žurnālu “Mājas Viesis”, tas piesaista ar aprakstiem par sabiedrībā zināmiem cilvēkiem un ceļojumu stāstiem. Lai izlasītu visu, kas interesē, man vidēji dienā vajadzīgas 1,5 stundas. Piemēram, otrdienas, 10. decembra, avīzē bija gan E. Līcīša feļetons, gan V. Krustiņa komentārs, gan raksts par Jāni Stradiņu, gan intervija par valdības veidošanu ar Nacionālās apvienības līderiem Raivi Dzintaru un Gaidi Bērziņu, par kuriem vienmēr balsoju vēlēšanās, gan kriminālstāstiņš par apdrošināšanas naudas krāpnieku, gan raksts par Ļeņina pieminekļa nogāšanu Kijevā, gan “Kultūrzīmes” un citas publikācijas. Uzmanīgi lasot laikrakstu, varu kompetentāk vērtēt politiķus, labāk izprast viņu uzskatus. Mani, piemēram, aizvainoja 6. decembrī publicētajā Reformu partijas vadītāja Edmunda Demitera intervijā teiktais, ka partijas nolūks bijis Saeimā mazināt plaisu starp abām kopienām. Kādas kopienas? Mums ir skaidri un gaiši jāuzsver, ka latvieši Latvijā ir nevis kāda kopiena, bet pamattauta, kurai te ir dzimtene. E. Demiters ir pieredzējis politiķis. Viņam tas būtu jāsaprot.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+